9495 відвідувачів онлайн
18 596 18

В Києві за 2 дні виявили 16 ДРГ

оборона,київ

Протягом минулих двох днів у Києві було виявлено 16 диверсійно-розвідувальних груп.

Про це повідомив на брифінгу заступник начальника штабу Командування Сухопутних військ Збройних сил України Олександр Грузевич, інформує Цензор.НЕТ з посиланням на "Інтерфакс-Україна".

"Протягом двох днів у самому Києві спільними діями зловили 16 ДРГ. Ми думали, що тихо, але противник тут є. Тільки вчора ми здійснили зачистку одного району, зловили одну групу: горсть датчиків, за якими наводять ракети. Тобто нехтувати правилами повітряної безпеки не варто", - сказав Грузевич.

За його словами, у цих групах трапляються завербовані українці переважно з Донецької та Луганської областей. Нині із ними проводять слідчі дії.

Грузевич наголосив, що саме з метою подальшого виявлення диверсійно-розвідувальних груп у Києві на дорогах залишатимуть блокпости, пропускний режим загалом залишиться тим самим.

Топ коментарі
+25
Пора собрать их до кучи с датчиками и точно навести на этих тварей.
показати весь коментар
07.04.2022 15:59 Відповісти
+24
Де можна подивитися статистику, скільки їх розірвали навпіл?
показати весь коментар
07.04.2022 15:53 Відповісти
+19
"переважно з Донецької та Луганської областей" Скоро их сюда заедет еще больше вместе с беженцами. Нужно будет очень серьезно фильтровать и отслеживать.
показати весь коментар
07.04.2022 16:14 Відповісти

Завантаження...