На звільнених територіях Харківщини фіксуються такі ж звірства окупантів, як у Бучі, - Синєгубов

Про це повідомив у телеграм-каналі глава Харківської ОВА Олег Синєгубов, інформує Цензор.НЕТ.
"Мародери, ґвалтівники, вбивці жінок і дітей, їх не можна називати армією!" - зауважує він.
Синєгубов нагадує, що в селі Гусарівка Ізюмського району росіяни катували місцевих жителів. Після тривалого знущання - трьох людей спалили живцем. Серед загиблих є діти.
Крім цього, за його словами, знайшли тіло фельдшера лікарні, руки чоловіка були зв'язані за спиною, його також катували військові РФ.
"Просто посеред дороги росіяни із артилерії розстріляли авто, де була родина з дитиною. Частина жителів - зникла безвісти, кількість ще встановлюється. Це жахливі нелюдські звірства, за які, повірте, окупанти понесуть покарання!" - резюмує очільник регіону.
ЕС должен сказать, что те, которые сейчас помогают путину, будут сидеть рядом с ним на военном трибунале.
глава нацбанка набиуллина, которая сейчас помогает путину в экономическом вопросе, Министр по энергетике, который сейчас всех старается перевести на оплату за газ в рублях, Совбез, директора федеральных каналов, руководство росгвардии, депутаты госдумы, кабинет министров.
Да они же все от него разбегутся! Повылетают в другие страны!