10830 відвідувачів онлайн

ЗСУ вдарили по окупаційному пункту управління на Херсонщині. 2 російські генерали ліквідовані, - розвідка

розвідка

Як інформує Цензор.НЕТ, про це повідомляють у Головному управлінні розвідки Міноборони України.

"22 квітня 2022 року ЗС України завдали нищівного удару по передовому пункту управління 49 Загальновійськової Армії російських окупаційних військ, який всупереч бойовим настановам та здоровому глузду було розміщено на незначному віддаленні від лінії бойового зіткнення у Херсонській області", - йдеться у повідомленні.

За даними розвідки, результат ураження — ППУ 49А знищено, два генерали окупантів ліквідовано, один - важкопоранений, у критичному стані евакуйований. Персональні дані уточнюються.

" Воєнна розвідка продовжує пошук важливих цілей для завдання максимальної шкоди окупантам на нашій Українській землі!", - звітують у ГУР МО.

Топ коментарі
+106
Слава Збройним Силам України!
ЗСУ - найсильніша армія Світу!
показати весь коментар
23.04.2022 16:58 Відповісти
+68
Под Марьинкой оккупанты устроили бунт и отказались воевать, - сообщают СМИ, ссылаясь на источники в украинской разведке Они потребовали у руководства вернуть их всех в ₚоссию Катализатором стало то, что с одного из боев из 120 завербованных в ОРДЛО оккупантов вернулись всего 3
показати весь коментар
23.04.2022 17:04 Відповісти
+59
Здохли чергові 2-і елітні кацапські свині...
показати весь коментар
23.04.2022 16:59 Відповісти

Завантаження...