7672 відвідувача онлайн
30 936 56

Внаслідок ракетного удару по Львову пошкоджено три електропідстанції. В частині міста немає електроенергії, - Садовий

львів

Про це у Facebook повідомив мер Андрій Садовий, передає Цензор.НЕТ.

"Внаслідок ракетного удару пошкоджено дві електропідстанції.

В частині міста немає електроенергії", - йдеться в повідомленні.

За словами глави ОВА Максима Козицького, пошкоджено три електричні підстанції.

Топ коментарі
+53
Какая то ******* корректирует. Надо их расстреливать при всем народе а не сроки давать.
показати весь коментар
03.05.2022 21:21 Відповісти
+44
Туди зараз з'їхалося з усієї України втомлене від війни бидло і їм пох хто виграє, а рашисти ще й платять.
показати весь коментар
03.05.2022 21:23 Відповісти
+36
Так і є... Згадую тут Філатов, мер Дніпра, на той рахунок недавно писав:
"Змотався напередодні до Чернівців. З гуманітарних та особистих питань.
Проїхав за три дні всю країну.
По 12 годин за кермом. Кропивницький, Умань, Вінниця, Хмельницький, Чернівці.
Бар, Гайсин, села, куди б ніколи не потрапив за минулого життя.

Почну та закінчу Чернівцями.
Місто забите біженцями.
Усі кафе, готелі, вулиці переповнені людьми.
Дівчата з мелірованим волоссям з собачками під пахвою та в плюшевих костюмах «Джусі Кутюр».

Хлопці у «підстрелених» штанях та з ноутбуками, які окупували всі заклади громадського харчування.
Діти, що кричать і бігають по столах, при повному потуранні батьків.
Діди/баби пиячать ночами в номерах готелів.
Тотальне порушення автомобілями ПДР.

І тут же місцеві дівчата з чорними обличчями й колами під очима, які цілодобово не сплять у волонтерському центрі.
Румуни та іспанці, що роздають продукти та продукти гігієни.
Місцеві люди, світлі та щирі, що роблять все і навіть неможливе для нашої Перемоги.

Я все розумію.
Я все розумію.
Я все розумію.

Але якщо ви приїхали в гості, отримати дах та захист, то не думайте, що ваші плюшеві костюми, балувані діти та п'яні родичі, це правильно.
Навіть якщо ви за це сплачуєте свої кровні гроші.

Правильно, це тоді, коли ви приходите до місцевої влади чи волонтерів і кажете: «А чим ми можемо допомогти?»
Для нашої спільної Перемоги.
Як кажуть місцеві: «Може, хай старим дрова відвезуть?»

Далі продовжувати не буду.
Дніпра це також стосується.

Ми готові допомагати всім і без винятку.
Але насамперед тим, хто хоче тримати стрій і розуміє, що тут йому ніхто й нічого не винен.
Тому, що всі рахунки має оплачувати РоZZія, ну ніяк не ті, хто також, як і ви, несе тягар цієї жахливої ​​війни", - написав мер Дніпра.
показати весь коментар
03.05.2022 21:50 Відповісти

Завантаження...