Окупанти обстріляли Балаклію на Харківщині, попередньо повідомляється про 2 вбитих та 7 поранених

Російські окупаційні війська 25 травня обстріляли Балаклію Харківської області.
Про це повідомив голова Харківської обласної військової адміністрації Олег Синєгубов, інформує Цензор.НЕТ із посиланням на Інтерфакс-Україна.
"За нашою інформацією, це місто було обстріляне окупантами знову", - сказав Синєгубов.
Він не уточнив, чи були жертви та постраждалі внаслідок обстрілу.
Водночас, за попередньою інформацією радниці голови Харківської облради Наталії Попової, внаслідок обстрілу дві особи загинули, сімох поранено.
"Попередньо: семеро людей дістали поранень. Зокрема, одна дитина. Дівчинка у вкрай важкому стані. Молимося за її здоров'я. Дві людини, на жаль, загинули", - написала Попова на своїй сторінці у фейсбуці.
Топ коментарі
+4 Виталий Смирнов #464126
показати весь коментар
25.05.2022 19:12 Відповісти Посилання +2 александр р #346414
показати весь коментар
25.05.2022 18:58 Відповісти Посилання +2 Александр Невский #519500
показати весь коментар
25.05.2022 19:03 Відповісти Посилання
Балаклея под орками-они что по своим били?