9535 відвідувачів онлайн
3 289 13

Окупанти обстріляли Балаклію на Харківщині, попередньо повідомляється про 2 вбитих та 7 поранених

балаклія

Російські окупаційні війська 25 травня обстріляли Балаклію Харківської області.

Про це повідомив голова Харківської обласної військової адміністрації Олег Синєгубов, інформує Цензор.НЕТ із посиланням на Інтерфакс-Україна.

"За нашою інформацією, це місто було обстріляне окупантами знову", - сказав Синєгубов.

Він не уточнив, чи були жертви та постраждалі внаслідок обстрілу.

Водночас, за попередньою інформацією радниці голови Харківської облради Наталії Попової, внаслідок обстрілу дві особи загинули, сімох поранено.

"Попередньо: семеро людей дістали поранень. Зокрема, одна дитина. Дівчинка у вкрай важкому стані. Молимося за її здоров'я. Дві людини, на жаль, загинули", - написала Попова на своїй сторінці у фейсбуці.

Топ коментарі
+4
Уточніть будь ласка, Балаклея начебто була окупована рашистами. Чи вони з відти вже пішли ? Зараз скільки неточної інформації подають.
показати весь коментар
25.05.2022 19:12 Відповісти
+2
не понял Балаклея под орками-они что по своим били?
показати весь коментар
25.05.2022 18:58 Відповісти
+2
Теж цікавить, це що - пьяні гамселять
показати весь коментар
25.05.2022 19:03 Відповісти

Завантаження...