9495 відвідувачів онлайн

ЗСУ провели контратаку в Сєверодонецьку та захопили полонених, - ОВА

гайдай

Російські загарбники окупували 80% території міста Сєвєродонецьк на Луганщині, але українські захисники здійснили низку контратак і захопили в полон шістьох російських бойовиків.

Як інформує Цензор.НЕТ із посиланням на УП, про це  очільник Луганської обласної військової адміністрації Сергій Гайдай заявив в ефірі телемарафону

 "Навіть сьогодні наші хлопці здійснювали такі пробні контратаки, навіть на деяких вулицях відсунули трохи росіян на їхній бік. Захопили полонених – зараз подивимося, що вони розкажуть. Шестеро.

Не ставте хрест на Сєвєродонецьку! За Сєвєродонецьк будуть битися до кінця!"

Топ коментарі
+42
ЗСУ-черговий респект...
показати весь коментар
01.06.2022 20:47 Відповісти
+31
справжні Герої...
ВІРИМО У ЗСУ !!!
показати весь коментар
01.06.2022 20:49 Відповісти
+28
дайте им метиллового спирта!!!
показати весь коментар
01.06.2022 20:46 Відповісти

Завантаження...