4458 відвідувачів онлайн

Київські патрульні Олег Волошин та Василь Павельєв загинули під час виконання бойового завдання

героїзм

Про це повідомив начальник департаменту патрульної поліції Національної поліції України, полковник Євгеній Жуков, передає Цензор.НЕТ.

"Олег Волошин та Василь Павельєв загинули під час виконання бойового завдання, під час захисту нашої країни. Нещодавно тільки спілкувався з хлопцями, разом займались в залі, наразі розумію, що козаки пішли в небесне військо", - написав Жуков.

Також він додав, що імена загиблих героїв навічно закарбовані в історію новітньої України та департаменту патрульної поліції. Полеглі в бою офіцери жили чесно та захищали Свободу та Незалежність України та її громадян.

"Жили правильно та чесно, несли службу та працювали, навчались та вдосконалювались Захищали Свободу та Незалежність України та наших людей, добровільно, бо молодий козак розуміє, що треба боротися за свою свободу та зупинити ворога, який прийшов знищити все українське", - наголосив він.

Топ коментарі
+38
просто вони були людьми і будуть в нашій памяті
показати весь коментар
22.07.2022 11:57 Відповісти
+36
Шана
показати весь коментар
22.07.2022 11:55 Відповісти
+27
Вечная память...
показати весь коментар
22.07.2022 12:01 Відповісти

Завантаження...