11336 відвідувачів онлайн
7 578 57

Росія вивезла з Білорусі до 30 вагонів із боєприпасами на донецький та херсонський напрямки, - Генштаб ЗСУ

лукашенко

Про це заявив заступник начальника Головного оперативного управління Генерального штабу ЗСУ  бригадний генерал Олексій Громов, інформує Цензор.НЕТ.

"Із початку жовтня з білоруських арсеналів зберігання ракет та боєприпасів на донецький та херсонський напрямки було відправлено майже 30 вагонів із боєприпасами для окупантів. Загалом з 24 лютого з території Білорусі було відправлено 26 ешелонів із боєприпасами – майже 250 вагонів вагою понад 10 000 тонн", - повідомив Громов.

Також повіжомляється, що на білоруських складах, базах та арсеналах група російських офіцерів відбирає автомобільні шини, вузли, агрегати та інші запчастини до бронетехніки армії РФ для подальшого відправлення окупаційним військам.

Топ коментарі
+23
останется Лука с голой жопой, а потом Беларусь демократизируем
показати весь коментар
06.10.2022 18:18 Відповісти
+15
Бульбафрайер пусть не обижается. Бульбарусы, вас тоже касается
показати весь коментар
06.10.2022 18:20 Відповісти
+15
Хаймерси вже облизуються?
показати весь коментар
06.10.2022 18:21 Відповісти

Завантаження...