Росія вивезла з Білорусі до 30 вагонів із боєприпасами на донецький та херсонський напрямки, - Генштаб ЗСУ

Про це заявив заступник начальника Головного оперативного управління Генерального штабу ЗСУ бригадний генерал Олексій Громов, інформує Цензор.НЕТ.
"Із початку жовтня з білоруських арсеналів зберігання ракет та боєприпасів на донецький та херсонський напрямки було відправлено майже 30 вагонів із боєприпасами для окупантів. Загалом з 24 лютого з території Білорусі було відправлено 26 ешелонів із боєприпасами – майже 250 вагонів вагою понад 10 000 тонн", - повідомив Громов.
Також повіжомляється, що на білоруських складах, базах та арсеналах група російських офіцерів відбирає автомобільні шини, вузли, агрегати та інші запчастини до бронетехніки армії РФ для подальшого відправлення окупаційним військам.
Топ коментарі
+23 Mykhailo Stepanov
показати весь коментар
06.10.2022 18:18 Відповісти Посилання +15 Олег Кущ #518923
показати весь коментар
06.10.2022 18:20 Відповісти Посилання +15 Red_Sky_On
показати весь коментар
06.10.2022 18:21 Відповісти Посилання