Епіфаній на Різдво проведе богослужіння в Успенському соборі Києво-Печерської Лаври

Про це повідомляє пресслужба ПЦУ, передає Цензор.НЕТ.
"Після отримання відповідного дозволу повідомляємо вірних та громадськість, що святкову Божественну літургію з нагоди Різдва Христового Предстоятель Православної Церкви України та Священноархімандрит Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври Митрополит Київський і всієї України Епіфаній звершить 7 січня 2023 року в Успенському соборі Києво-Печерської Лаври.
Початок богослужіння о 9 годині ранку. Запрошуємо українських вірних до спільної молитви", - йдеться у повідомленні.
Але в цій новині головне не це, а те, що богослужіння буде відбуватися в УСПЕНСЬКОМУ СОБОРІ КИЇВО-ПЕЧЕРСЬКОЇ ЛАВРИ, яку РПЦ-ФСБ вважали своєю.
А перехід на нові дати святкування - то вже питання часу: після повномаштабного вторгнення та після того, як на УПЦ МП з'являться табличкі РПЦвУ, на мою думку, це піде набагато швидше