5904 відвідувача онлайн

Підлітків у Бердянську росіяни стратили без суду. Червоний Хрест не допоміг, - Лубінець

лубінець

Про це він розповів під час телемарафону, передає Цензор.НЕТ

Лубінець повідомив більше подробиць щодо підлітків, оскільки в ЗМІ були різні дані щодо їх смерті - одні говорили, що хлопці загинули під час перестрілки, а інші - що росіяни вбили їх ще раніше в СІЗО.

"На даний час єдине, що нам відомо – хлопці загинули. За моїми даними, це була страта і можливо після цього було якесь інсценування, щоб виправдити дії російських військовослужбовців", - додав він.

Лубінець розповів, що після отримання інформації від слідчого комітету РФ про підозри підліткам в їх нібито намаганні провести диверсію на залізничній колії, одразу ж були звернення "по різних каналах до Росії, щоб, по-перше, нам надали всю інформацію про них, а, по-друге, щоб українських дітей повернули додому в Україну". Також було термінове звернення до МКЧХ, проте там заявили, що не мають доступу до т.о. Бердянська, тож не можуть виконати свій мандат.

"Тіла не віддали рідним загиблих хлопців. Я зі свого боку звертався по каналу комунікацій до Москалькової (Тетяна Москалькова - Уповноважена з прав людини у РФ. - Ред.) офіційно, щоб тіла хлопців повернули родичам в Україну", - розповів Лубінець.

Топ коментарі
+45
На червоному хресті давно потрібтно поставити залізний хрест.
показати весь коментар
27.06.2023 11:56 Відповісти
+43
Прийми Боже душі загиблих у бою Героїв Тиграна та Микити! Заспокой їх душі БОЖЕ!
Страшенний сум та нестерпний біль за Вами - КОЗАКИ!
Допоможі Боже рідним та близьким Українських дітей - Героїв, заспокой батьків!
Ми помстимося... Ми обовязково помстимося кожному та кожній рашистській тварюці!
Спіть спокійно Герої, Україна - Свята Мати Героїв завжди буде із Вами!
Герої не вмирають!
Слава Україні!
показати весь коментар
27.06.2023 11:59 Відповісти
+29
А де коментар Верещук що розміновувала Чонгар та Херсонську область??? Бо "там же наші люди"
показати весь коментар
27.06.2023 12:01 Відповісти

Завантаження...