Підлітків у Бердянську росіяни стратили без суду. Червоний Хрест не допоміг, - Лубінець

Про це він розповів під час телемарафону, передає Цензор.НЕТ.
Лубінець повідомив більше подробиць щодо підлітків, оскільки в ЗМІ були різні дані щодо їх смерті - одні говорили, що хлопці загинули під час перестрілки, а інші - що росіяни вбили їх ще раніше в СІЗО.
"На даний час єдине, що нам відомо – хлопці загинули. За моїми даними, це була страта і можливо після цього було якесь інсценування, щоб виправдити дії російських військовослужбовців", - додав він.
Лубінець розповів, що після отримання інформації від слідчого комітету РФ про підозри підліткам в їх нібито намаганні провести диверсію на залізничній колії, одразу ж були звернення "по різних каналах до Росії, щоб, по-перше, нам надали всю інформацію про них, а, по-друге, щоб українських дітей повернули додому в Україну". Також було термінове звернення до МКЧХ, проте там заявили, що не мають доступу до т.о. Бердянська, тож не можуть виконати свій мандат.
"Тіла не віддали рідним загиблих хлопців. Я зі свого боку звертався по каналу комунікацій до Москалькової (Тетяна Москалькова - Уповноважена з прав людини у РФ. - Ред.) офіційно, щоб тіла хлопців повернули родичам в Україну", - розповів Лубінець.
Страшенний сум та нестерпний біль за Вами - КОЗАКИ!
Допоможі Боже рідним та близьким Українських дітей - Героїв, заспокой батьків!
Ми помстимося... Ми обовязково помстимося кожному та кожній рашистській тварюці!
Спіть спокійно Герої, Україна - Свята Мати Героїв завжди буде із Вами!
Герої не вмирають!
Слава Україні!