9173 відвідувача онлайн

Повстання Пригожина - це політичний інфаркт для Путіна, - розвідка

путін

Організована власником ПВК "Вагнер" Євгеном Пригожиним спроба збройного перевороту потужно вдарила по російській владі та підірвала її основи. Наслідки цього відчуватимуться ще довго.

Про це заявив представник Головного управління розвідки Міністерства оборони, повідомляє Цензор.НЕТ з посиланням на 24 канал.

За словами Юсова, Якщо говорити про політичне здоров'я російського диктатора, то "заколот Пригожина" для Путіна став політичним інфарктом.

"Наразі його "відкачали", але увесь світ бачить, що "здоров'я" у російського узурпатора в політичному сенсі й не тільки, вже точно не те, що було раніше", - підкреслив представник ГУР.

За словами Юсова, Путін немає ані контролю над ситуацією, ані силовиків, які були б готові швидко розв’язати якусь проблему.

Всі боєздатні угруповання росіян перебувають на тимчасово окупованих територіях України. В Росії ж залишилися тільки "мох та болото", каже Юсов. Ці люди не чинили "вагнерівцям" опору, а подекуди і приєднувалися до них.

"Жодної людини з плакатами на підтримку Путіна не вийшло на території цього величезного утворення", - зауважив Юсов.

Також представник ГУР каже, що ударів військової авіації по колонах "вагнерівців" мало бути більше. Але частина пілотів не виконали накази.

"Це те, що бачить увесь світ і розуміє, що "цар вже не справжній" і перемовини можна проводити не лише з ним і не на тих умовах, про які мовилось раніше", - наголосив Юсов.

Топ коментарі
+15
Він таким несправжнім царем ще 20 років може бути. А в нас часу немає..гинуть діти, гине мирне населення..кращі представники нашої країни віддають життя на полях бою..так неповинно бути..
показати весь коментар
28.06.2023 12:47 Відповісти
+5
Американці не жують шмарклі, просто на відміну від дітей що дивляться на політику крізь призму бравади і пафосу воні не біжать з шашкою наголо. Китай нікого не поставить, він не мае такого впливу на госапарат РФ
показати весь коментар
28.06.2023 12:57 Відповісти
+4
Единственная причина из за которой не получилось переворота это я думаю то что Пригожин оказался не политиком ..он ушлый урка .манипулятор.решительный но не политик..еслиб даже на его месте оказался политик не уровня Кремля а даже губернатор какой-то .он первым делом когда захватили Ростов и Воронеж поменял бы всех руководителей и наобещал бы в три короба ..а те сами организовали бы отряды для сохранения своей власти и с народом Пригожин наивно призывал типа патриоты выходите а оружие мы найдем..а надо было как Власти действовать..если ты не с нами значит против нас ..и как миленькие миллионы поперлись бы за ним ..он поверил что в соцсетях его почти все поддерживают . Это так и было но они не выйдут на улицы .они трусливые .этого не учел Пригожин . Еслиб погнали и напугали то пошли бы..и своих боевиков по несколько сотен надо было уже отправить в соседние области Белгород.Курск.Брянск.и ТД и там тоже менять власть и организовывать отряды для десанта в Москву..и так же как большевики отправляли комиссаров в кожанках отправлять своих в вагнеровских формах уже и дальше в Сибирь и ТД а не в Москву лезть сразу..вот тогда уже почти вс Россия в руках со всех сторон пошли бы в Москву и даже стрелять не пришлось бы миллионы людей кто будет стрелять..а он только лозунги и мирные призывы только отдавал типа обороне Москы зачем вам умирать за Путина. Вся страна с нами присоединяйтесь к нам и тд.и никто бы не стал с народом воевать..ну были бы мелкие перестрелки стычки.он показал дерзость силу мощь но политическая сторона подкачала ..массовка..их русских надо гнать вперёд..угрозами и ТД а он повелся на поддержку в соцсети
показати весь коментар
28.06.2023 13:11 Відповісти

Завантаження...