Корупція в судах демотивує громадян, зокрема воїнів, тому РНБО пропонує посилити відповідальність, - Зеленський

Про це під час виступу у Верховній Раді заявив Президент України Володимир Зеленський, передає Цензор.НЕТ.
"Люди віддають найцінніше - здоров'я та життя заради держави, і державні інституції, зокрема судові, правоохоронні, повинні пройти таку трансформацію, яка убезпечить наше суспільство від несправедливості. РНБО запропонувала посилити відповідальність суддів та інших працівників органів судової влади за злочини у сфері правосуддя та корупції. Пропонуємо зробити більш жорсткими і правила перевірки доброчесності судді, зокрема і з використанням детекторів брехні. Маємо надати нове значення і суду присяжних як одному з елементів народовладдя в державі", - сказав Президент.
Він нагадав про випадок викриття корупції у Верховному Суді та затримання суддів при отриманні хабаря у 2,7 млн доларів.
За його думкою, такі випадки демотивують громадян, в тому числі воїнів у лавах ЗСУ, та дискредитують судову владу в Україні.
Також Президент додав, що готуються відповідні законодавчі ініціативи, і закликав народних депутатів підтримати їх.
"Зараз, коли будемо визначати параметри нашої української доктрини і трансформації нашої держави, маємо розглядати нашу політику справедливості на одному рівні з політикою української перемоги, політикою безпеки та політикою наших героїв. Справедливість - це такий суспільний лад, за якого людині хочеться жити в Україні", - сказав він.
Відповідальності немає, вона дорівнює нулю!
Скільки б не множили на нуль, він нулем і лишиться!
P/S Вам усім детектор ( лише в Британії ).