У "Дії" можна буде отримати англомовну версію деяких документів

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на телеграм-канал "Дії".
"Держава в смартфоні - коли не треба йти до спеціалістів, щоб отримати документ англійською! Достатньо відкрити застосунок "Дія"", - йдеться в повідомленні.
Як зазначається, у два кліки можна буде отримати англомовну версію будь-якого із цих документів:
- закордонний паспорт;
- техпаспорт;
- посвідчення водія.
Щоб скористатися послугою, необхідно зайти у застосунок, знайти документ, який треба перекласти, і натиснути на три крапки в правому нижньому кутку документа – "Перекласти англійською".
Так, права та техпаспорт мають міжнародне кодування, яке використовують у ЄС, США та Канаді.
Сервіс реалізується Мінцифрою спільно з МВС, ДМС, Головним сервісним центром МВС та ДП "Інфотех"
Сегодня получим документы на английском
Завтра войне конец
А як що що - "неугодних" можна буде і "заблочити", або "дропнути" - "чисто випадково".
Так, книжечка - безумовно краще, і має бути обов'язково.
Ну а "боти", котрі розповідають про "ждунів/ухилянтів і т.п." - хай краще у себе в дзеркалі їх пошукають.