8903 відвідувача онлайн
9 990 58

Теми мирних переговорів не буде на Глобальному саміті миру, - Шольц

Шольц заявив, що мирних переговорів не буде на Глобальному саміті миру

Канцлер Олаф Шольц заявив, що на Глобальному саміті миру не обговорюватимуться мирні переговори.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Tagesschau.

"Мирних переговорів там ще не буде. Ми ще далекі від цього, поки Росія вірить, що вона може досягти своїх цілей на полі бою", - сказав він.

Шольц зазначив, що йдеться про залучення країн всього світу, щоб дати РФ зрозуміти, що міжнародне право і Статут ООН діють.

Канцлер також наголосив, що Росія повинна вивести свої війська з України.

"Бундесвер має бути посилено, а Україна повинна отримати допомогу. Немає нічого наївного чи ганебного в тому, що громадяни турбуються про мир", - підсумував він.

Топ коментарі
+19
Шах і мат Віслюку і Козирю!
показати весь коментар
06.06.2024 12:20 Відповісти
+15
"...теми мирних переговорів не буде..."

Тоді це не самит миру, а так - побалаболити ні про що....
показати весь коментар
06.06.2024 12:21 Відповісти
+11
Вчора треба було налагодити серійний випуск власних аналогів всіх західних ракет, які у нас були, а не зривати ракетну програму.
Тоді ворог сто разів подумав би перед тим, як нападати. І навряд чи розпочав повномастабне вторгнення.
показати весь коментар
06.06.2024 12:29 Відповісти

Завантаження...