5129 відвідувачів онлайн
6 328 93

67% вступників до аспірантури - чоловіки від 30 років, - ЗМІ

Кількість вступників до аспірантури серед чоловіків від 30 років зросла

Від 2022 року фіксується зростання вступників в аспірантуру. Частка чоловіків віком від 30 років помітно зросла.

Як інформує Цензор.НЕТ, відповідні статистичні дані "УП Життя" надав заступник голови МОН Михайло Винницький та ДП "Інфоресурс".

Так, протягом 2019-2021 рр. кількість вступників на аспірантуру в середньому перевищувала 7 тис. осіб:

  • у 2019-му – майже 7,7 тисяч,
  • у 2020-му – 7,1 тисяча,
  • у 2021-му – 7,6 тисяч.

Водночас частка чоловіків 25+, які вступили на денну/заочну/вечірню форму навчання на бюджет чи за контрактом в аспірантурі, не перевищувала 33%. З 2019 по 2021 на аспірантуру вступили від 2 до 2,5 тисяч чоловіків старше 25 років. З 2022 року ситуація кардинально змінилася – їхня кількість збільшилася у 6,5 рази.

З 2022 року на аспірантуру вступили у кілька разів більше людей загалом, ніж було до того, пише видання.

У 2022 році - понад 15 тис. осіб, зокрема 9,7 тис. чоловіків віком від 25 років та 7 тис. чоловіків старше 30 років.

Вже у 2023 було 18,8 тис. вступників, зокрема 13,5 тисяч чоловіків 25+, з них 13,2 тисячі – старше 30-ти.

За останні 2 роки найчастіше чоловіки 25+ вступали на денну форму навчання за контрактом: у 2022-му – 7,4 тисячі осіб, у 2023-му – 11,2 тисячі.

Дані МОН свідчать, що протягом останніх 5 років на аспірантуру загалом вступили 56,4 тисячі осіб, зокрема майже 30 тисяч чоловіків старше 25 років. 78% з них почали навчатися на аспірантурі у 2022-2023 роках (23,3 тис.) При цьому частка чоловіків, яким за 30, складає 67%.

Топ коментарі
+18
Тисячі військовозобов'язаних 100 років тому теж почали шукати способи обійти закон. Дорослі чоловіки масово вступали до навчальних закладів, бо студенти мали відстрочку. Так само масово - давали хабарі військовим начальникам.

Закінчилася тим, що на початку лютого 1919 року Київ без бою було здано. Було здано радянським військам.

"Аналізуючи провал мобілізації сторічної давності, історики скажуть - саме ті люди, що ховалися від військових начальників по підвалах у часи визвольної боротьби, за кілька років - будуть їсти своїх дітей під час Голодомору. Крім Голодомору окупована Україна тоді пережила ще - колективізацію, розкуркулення, кілька хвиль заслань, ув'язнення незгідних. Робила це все Москва, і зараз щось схоже той самий ворог робить - на тимчасово окупованих територіях"
показати весь коментар
24.06.2024 12:35 Відповісти
+15
Сподіваються, що їх жопу рятуватимуть інші.
показати весь коментар
24.06.2024 12:37 Відповісти
+10
Хтось вступає в аспірантуру, а хтось чотири рази ігнорую повістки!
Перші - не порушують Закон, другі - порушують Закон.
П.С.
Ортодоксальний зе-ухилянт підвищів тягу до знань і це єдине його досягнення за всю каденцію...
показати весь коментар
24.06.2024 12:41 Відповісти

Завантаження...