8675 відвідувачів онлайн
23 819 93

ЗСУ відійшли з мікрорайону "Канал" у Часовому Яру, - ОСУВ "Хортиця". КАРТА

ЗСУ відійшли з мікрорайону Канал у Часовому Яру

Сили оборони України відійшли з мікрорайону "Канал" у Часовому Яру Донецької області на більш захищені та підготовлені позиції.

Про це заявив речник ОСУВ "Хортиця" Назар Волошин в етері телемарафону, повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на РБК-Україна. 

За його словами, мікрорайон було недоцільно утримувати, оскільки це загрожувало життю українських воїнів. 

Позиції наших захисників було зруйновано. Було прийнято рішення командуванням відійти на більш захищені, більш заготовлені позиції", - наголосив він.

В ОСУВ "Хортиця" зазначили, що російські окупанти намагаються повністю взяти місто, щоб виконати певні "дедлайни". Ворог не припиняє своїх активних бойових дій.

"У нього є якісь певні дедлайни, які він не може виконати кілька уже місяців поспіль, - взяти місто Часів Яр. Намагання його є повісити своє триколорне ганчір'я", - додав Волошин.

ЗСУ відійшли з мікрорайону Канал у Часовому Яру

Нагадаємо, 3 липня аналітики Deep State повідомили про окупацію мікрорайону "Канал", зазначивши, що його "повністю стерто".

Там стверджували, що утримання мікрорайону в умовах проблем із логістикою збільшило б втрати.

Топ коментарі
+46
Так склалося, що сьогодні в усьому що відбувається винні чоловіки від 25 до 60 років які мали наглість ще не вдягнути піксель. Немає забезпечення в ЗСУ - винні ухилянти, немає ліній оборони нормальних - знову ухилянти не накопали, мясний командир - то просто ухилянтів замало, бачте які гівнюки, вмирати не хочуть. Корупція кругом, бабло в мішках целафанових пачками під діваном, то все ухилянти винні. Пахаєш, волонтериш, вдягаєш хлопців, забезпечуєш тачками, дронами... пофігу. Гівно ти ухилянтське і прав у тебе немає.
показати весь коментар
04.07.2024 11:38 Відповісти
+34
Та то ухилянти винні,що кацапня одним ударом знищила та пошкодила літаки у Миргороді,які виставили на аеродромі під відкритим небом,наче в тирі?Якщо таке лайно з боку командування робиться в еліті ЗСУ-повітряних силах,то що робиться в піхоті ?!
показати весь коментар
04.07.2024 11:31 Відповісти
+27
Що було запрограмовано ще в лютому при тотальній зміні керівництва ЗСУ. Ну, а ще раніше - в результаті виборів 2019-го року...
показати весь коментар
04.07.2024 11:02 Відповісти

Завантаження...