Радбез ООН проведе 9 липня засідання через обстріл Росією лікарні "Охматдит"

Рада Безпеки ООН проведе засідання у вівторок, 9 липня. Воно буде присвячено ракетному удару Росії по дитячій лікарні "Охматдит" у Києві 8 липня.
Про це у соцмережі Х повідомляє представництво Великої Британії при ООН, інформує Цензор.НЕТ.
"Рада Безпеки ООН збереться завтра о 10 ранку (17:00 за київським часом - ред.), щоб обговорити ракетну атаку Росії по дитячій лікарні "Охматдит"", - йдеться у повідомленні.
Своєю чергою Голова Генеральної асамблеї ООН Денніс Френсіс у дописі на платформі Х засудив ракетний обстріл Росією "Охматдиту". Він зазначив, що нещодавно відвідував Україну, "де став свідком стійкості та мужності українського народу перед обличчям російської агресії".
"Я глибоко засмучений цією трагедією. Моє серце з жертвами та їхніми родинами... Цей безсовісний напад на цивільне населення, особливо на дітей, є грубим порушенням міжнародного права та принципів Статуту ООН. Усі цивільні особи мають бути захищені", - заявив Френсіс.
Нагадаємо, що напередодні президент України Володимир Зеленський повідомив, що Україна ініціює скликання надзвичайного засідання Ради безпеки ООН через російські обстріли 8 липня.
Масований обстріл України 8 липня
Зранку 8 липня війська РФ здійснили масований ракетний обстріл України. Загарбники спрямували на Україну понад 40 ракет різних типів. Зокрема, на Київ, Дніпро, Кривий Ріг, Словʼянськ, Краматорськ.
У Києві пошкоджено житлові будинки, інфраструктуру та дві дитячі лікарні, зокрема найбільшу дитячу лікарню України "Охматдит".
Станом на 17:13 всього у Києві загинуло 22 особи, постраждало – 72.
У Кривому Розі ракета влучила по підприємству й житловому фонду. За останніми даними, 11 людей загинули, ще понад 40 отримали поранення різних ступенів тяжкості.
У Дніпрі є влучання у двох районах: на одній з локацій пошкоджено СТО, на другій - багатоповерхівку. Відомо про одного загиблого, є поранені.