8809 відвідувачів онлайн
2 583 19

У двадцятих числах липня очікуємо на поліпшення ситуації зі світлом, - Шмигаль

У двадцятих числах липня очікуємо на поліпшення ситуації зі світлом, - Шмигаль

Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль аносував покращення ситуації в енергетиці у двадцятих числах липня.

Про це він розповів під час засідання Кабінету міністрів, повідомляє Цензор.НЕТ.

"Через наслідки тотальних ворожих обстрілів та спеку погодинні відключення тривають. Водночас у двадцятих числах липня розраховуємо на покращення ситуації. Завершаться ремонтні роботи на деяких об’єктах генерації, що збільшить потужність в енергосистемі. Таким чином, відключення будуть не такими тривалими", - розповів очільник уряду.

Також Шмигаль розповів, що уряд озробив і вже частково запустив комплекс заходів, що стимулюватиме громадян та бізнес до енергетичної стійкості.

"Очікуємо, що не пізніше 25 липня усі ці механізми запрацюють на повну силу", - сказав прем'єр.

Водночас Шмигаль наголосив, що ситуація в енергетиці залишається "надзвичайно складною".

Топ коментарі
+8
Тут ключове "очікуємо". Замість "робимо все, щоб".
показати весь коментар
09.07.2024 16:58 Відповісти
+6
Гадаю, десь 20-25 числах просто закінчиться ремонт енергоблоків на АЕС.

А зе-влада помпезно оголосить свою "перемогу" над кризою.
показати весь коментар
09.07.2024 17:13 Відповісти
+4
В смислє? По гривні буде? Чи по 75 копійок?
показати весь коментар
09.07.2024 16:56 Відповісти

Завантаження...