8809 відвідувачів онлайн
8 899 67

Орбан відреагував на удар по "Охматдиту", закликавши скерувати РФ та Україну до мирних переговорів

Орбан відреагував на удар по «Охматдиту», закликавши скерувати РФ та Україну до мирних переговорів

Прем’єр-міністр Угорщини Віктор Орбан відреагував на російський удар по дитячій лікарні "Охматдит" у Києві 8 липня. Політик прямо не засудив РФ за черговий воєнний злочин.

Свій коментар Орбан опублікував у соцмережі Х, повідомляє Цензор.НЕТ.

"Учорашній трагічний та огидний напад у Києві доводить, що наші побоювання були виправдані: як і можна було передбачити, жорстокість російсько-української війни вийшла на новий рівень", - йдеться у дописі Орбана.

Глава угорського уряду також нагадав про свою "миротворчу місію". Він також закликав світових лідерів "відмовитися від своєї військової політики та натомість створити політику миру, щоб скерувати Росію та Україну до припинення вогню та мирних переговорів".

"Тільки так можна уникнути подальшого кровопролиття", - додав Орбан.

Візити Орбана до Києва, Москви та Пекіна 

Нагадаємо, що Орбан відвідував Київ 2 липня.Тоді він зустрічався з президентом України Володимиром Зеленським. Після цього глава угорського уряду відправився до РФ, де 5 липня зустрівся з російським диктатором Володимиром Путіним. Низка європейських лідерів доволі різко відреагувала на візит глави угорського уряду до Москви. Вони наголосили, що Орбан не представляв ЄС у РФ під час зустрічі з Путіним.

У понеділок, 8 липня, Орбан прибув до Пекіна, де зустрівся із головою КНР Сі Цзіньпіном.

Топ коментарі
+23
Орбан вінуват у цьому обстрілі . Якби він не шлявся помацкві і пекину, ***** б так не борзіло
показати весь коментар
09.07.2024 19:15 Відповісти
+22
І по-друге: всім притомним громадянам світу давно стала зрозумілою очевидна істина: коли хтось десь колись починає калякати про "мирні переговори" з касапами-терористами, то це касапський союзник, зацікавлений в продовженні війни аж до капітуляції України. Орбан - один з них.
показати весь коментар
09.07.2024 19:16 Відповісти
+17
https://t.me/Ol_Sharp/19952 Олег Шарп :
Посли країн ЄС завтра обговорять поїздки Орбана до ***** та до КНР. Йтиметься про те, як приборкати "деструктивну поведінку" Будапешта і що за ним стоїть. Питання про дії Віктора Орбана внесли до порядку денного з ініціативи Польщі.
Видання Euractiv нагадує, що Угорщина блокує допомогу Україні в рамках Європейського фонду миру ЄС, сума якого оцінюється в €6,5 млрд. та Фонд допомоги Україні в розмірі €5 млрд.
За даними джерел, завтра Орбан має провести зустріч з Трампом. А Роман Безсмертний продовжує стверджувати, що у нього є інформація про те, що на початку 2000-х угорський премʼєр був завербований москвою.

🤷‍♂️ Для чого терплять Угорщину в НАТО та ЕС? Повторюсь: Орбан не вічний, а віддавати таку важливу центральноєвропейську країну на поталу росії (чого можливо й добивається Орбан) - недалекоглядне рішення. Так що поки Європа терпітиме цього покидька у своїх структурах, але заходи з його приборкання будуть прийняті.
До речі, ніякого закритого листа Орбан до Єврокомісії не писав - це був вкид з метою зняття реакції європейських еліт. Реакція передбачувано виявилась негативною.
показати весь коментар
09.07.2024 19:14 Відповісти

Завантаження...