5260 відвідувачів онлайн
8 693 40

Україна має право бити вглиб території Росії. Це самозахист, - Столтенберг

Генсек НАТО Столтенберг про удари ЗСУ по території РФ

Україна повинна мати право завдавати ударів по території країни-агресора, оскільки це передбачено її правом на самооборону.

Про це заявив генсек НАТО Єнс Столтенберг після засідання Євроатлантичної ради, повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на "ЄП".

Він зауважив, що це загарбницька війна, Росія атакувала свого сусіда і порушила міжнародне право.

Згідно з міжнародним правом, Україна має право на самозахист. Ми допомагаємо Україні реалізувати своє право на самозахист, постачаючи зброю і техніку, в тому числі далекобійні ракети, зокрема, ATACMS", - наголосив Столтенберг.

Генсек НАТО привітав рішення США послабити обмеження на застосування далекобійних ракет по території Росії, оскільки ворог знову атакував Харківську область і бої тривають майже вздовж усієї лінії фронту.

Нагадаємо, напередодні президент України Володимир Зеленський закликавСША зняти всі обмеження на удари по авіабазах у Росії.

Топ коментарі
+25
А ЩО заважає бити ракетами Шторм міжгалактичному лідору?
Там більш ніж 500км і Британія дозволяє, чи може їрмакака не дає?
показати весь коментар
11.07.2024 09:03 Відповісти
+19
Лишилось запитати Єрмака , бо в мене відчуття , що вже давно дозволено було. Але це шапіто не давало і не дає
показати весь коментар
11.07.2024 09:07 Відповісти
+17
Те що не бюґь по території Росії то це вина зелі і дєрбиака. Он вже на днях капітулювати зібралися. А штормшедод лежать на складі з дозволом Британії
показати весь коментар
11.07.2024 09:09 Відповісти

Завантаження...