9097 відвідувачів онлайн
1 976 15

Наступного тижня через спеку можуть повернути відключення світла, - Міненерго

електроенергія,електрика,світло,леп

В Україні наступного тижня можуть повернутися до графіків відключення світла. Через спеку зросте споживання електроенергії.

Як інформує Цензор.НЕТ із посиланням на Інтерфакс-Україна, про це в ефірі телемарафону повідомила заступниця міністра енергетики України Світлана Гринчук.

"На 16 серпня ми не прогнозуємо відключень, однак, починаючи із вихідних, прогнозується значне підвищення температури. І ми прогнозуємо значне зростання споживання електроенергії", - йдеться в повідомленні.

І за прогнозами наступного тижня очікується також підвищена температура. Тож енергетикам доведеться застосовувати графіки відключень.

Гринчук нагадала, що на енергетичних об'єктах по всій країні триває ремонтна кампанія і відновлення обладнання, пошкодженого внаслідок ворожих атак, і закликала споживачів економно користуватися електроенергією.

Топ коментарі
+10
Американці просто поїхали.
Можна відключати далі. Відключення зникли в тей же денб ,коли приїхала комісія по відбудові України з США. І влада не змогла відповісти ,чому за 16 місяців не встановлено обладнання , яке США давала для стабілізації
показати весь коментар
16.08.2024 11:30 Відповісти
+8
У нас на Львівщині поки, за прогнозами, серпневий пік температури припадає на ці вихідні, з понеділка буде трохи на 2-3 градуси холодніше ??? з якого дива відключеня ???
показати весь коментар
16.08.2024 11:32 Відповісти
+5
фух, а то я вже переживати почав - є собі світло і є
показати весь коментар
16.08.2024 11:49 Відповісти

Завантаження...