9109 відвідувачів онлайн
10 876 105

Росіяни зайшли на східну околицю Торецька. Бої точаться за кожен під’їзд, - ОТУ "Луганськ"

В ОТУ "Луганськ" розповіли про ситуацію в Торецьку

У Торецьку Донецької області ворог зайшов на східну околицю міста. Бої йдуть за кожен підʼїзд.

Про це в ефірі телемарафону розповіла речниця ОТУ "Луганськ" Анастасія Бобовнікова, передає "Укрінформ", повідомляє Цензор.НЕТ.

"Ворог наступає, постійні штурми. Проте сьогодні ми не дозволили ворогу просунутися. Найгарячіше зараз на Торецькому напрямку. Бої ведуться у самому Торецьку, ситуація нестабільна, бої ведуться буквально за кожен підʼїзд", - розповіла речниця.

За словами Бобовнікової, росіяни зайшли на східну околицю Торецька, дещо просунулися по вулиці Центральна у напрямку шахти "Центральна". Однак вона зазначила, що ситуація постійно змінюється.

"То ми відбиваємо у них (росіян, - ред.) вогневі пункти, то вони десь знищують наші, але ми їх постійно відновлюємо і намагаємося повертати те, що захопили окупанти, і не даємо їм просунутися з усіх сил, чого б це нам не коштувало", - сказала речниця ОТУ "Луганськ".

Топ коментарі
+39
Ой, для чого такі новини? Давайте краще про Курську область, потужний і міцний план в Офісі Президента, та новини бомонду - хто в що і коли був вдягнений.
Немає цензурних слів, просто немає. Фортицікації не допомагають, але під Роботино рашистам допомагали. Важкої зброї немає, але рашисти наступають малими групами без важкої зброї. Дронів не має (нормальних), але мільйон їх є. Людей невистачає, але силовиків скоро буде більше ніж ЗСУ. І т.п., можна продовжувати вічність.
Може ж таки проблема сидить десь в головному кріслі країни?
показати весь коментар
07.10.2024 23:12 Відповісти
+20
я вже боюся новини відкривати... що далі? Дніпро? Запоріжжя?
показати весь коментар
07.10.2024 23:06 Відповісти
+20
Сам ти маячня) На Курську послали найкращі бригади ДШВ, СБУ, ГУР, ССО, Нацгвардії, які там сточуються. А на Донбасі залишилися звичайні середненькі бригади і ТРО. Що призвело до втрати Вугледару, Селідово, Новогродівки, і Покровськ не за горами. Ми втрачаємо 150 тисячну агломерацію міст Донбасу, а на заміну отримали 5-и тисячну срану Суджу і декілька сіл в Курський області. І сточимо наші найкращі бригади.
показати весь коментар
07.10.2024 23:46 Відповісти

Завантаження...