5811 відвідувач онлайн
11 669 87

Союзники очікують від Зеленського більш гнучкого підходу до завершення війни, - Bloomberg

Звернення Володимира Зеленського 8 жовтня

Президент України Володимир Зеленський може змінити власний підхід до завершення війни на більш гнучкіший.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це пише видання Bloomberg, посилаючись на неназваних українських та "близьких до НАТО" посадовців.

За словами чиновників, близьких до НАТО, Володимир Зеленський, можливо, готується прийняти більш гнучкий підхід, оскільки вони шукають способи допомогти покласти край війні Росії.

"Але враховуючи те, що постраждала від війни Україна наближається до третьої повної зими війни, а підтримка Заходу демонструє ознаки занепаду й кінця конфлікту не видно, українські чиновники дали зрозуміти, що вони готові визнати, що в гру має вступити ендшпіль, офіційні особи сказали за умови, що їхні імена не будуть називатися, оскільки переговори відбуватимуться за закритими дверима", - запевняє видання.

Жоден з офіційних представників не торкався теми поступок Росії, оскільки Зеленський відкидає таку ідею. Втім, за даними видання, союзники все більше придивляються до мирного завершення війни шляхом переговорів.

Також зазначається, що нібито зміну настроїв мали обговорити на засіданні "Рамштайну" 12 жовтня за участі президентів Джо Байдена та Володимира Зеленського, втім Байден відклав поїздку.

Довідка

Ендшпіль - заключна стадія партії в шахи чи шашки.

Топ коментарі
+31
А від ***** вони цього не очікують ?
То це Зєля розв'язав війну і напав на кацапію ?
Ці кацапські вкиди через західну пресу - вже порядком остогидли .
показати весь коментар
09.10.2024 07:26 Відповісти
+27
зеленський не здатний виграти війну,це факт
показати весь коментар
09.10.2024 07:25 Відповісти
+26
Зе , сприяв , усіляко ВТОРГЕННЮ ,,своїм уміротворенням агресора террориста , співаючи ойму діферамби , літаючи таемно від суспільства , на случку з патрушевим , дє ойму розклали по поличкам , що, ойго поводирь ,синок ФСБшного упиря -АНДРУША найпотужніший , а він пішак балакучій 🤢ФУНТ ! Робили все , щоб , відволікти увагу від підготовки до НАПАДУ ! Як папуги 🦜резнікові ойго шмара лупоглаза :» ми не бачим, ми не бачим, не дивіться в гору , мрійте про ШАШЛИКІ ! Відводили війська з Півдня з під Києва, РОЗМІНУВАЛи ЧОНГАР ……Закриття ракетних програм, скасував навчання зовнішньої розвідки, переслідування патріотів ( списки Потнова-Баканова) призначення 100% агентів -кротів , хамство партнерам на мюнхенській конференції , цинічно ігнорування загрози громадян………
показати весь коментар
09.10.2024 08:12 Відповісти

Завантаження...