На Заході втома від війни в Україні досягла апогею, "План перемоги" - спроба збити ці настрої, - глава МЗС Литви Ландсбергіс

Втома від російсько-української війни на Заході досягла рекордного рівня, і "План перемоги", запропонований Володимиром Зеленським, - це спроба збити ці настрої. Україні потрібні гарантії безпеки від НАТО.
Про це заявив глава МЗС Литви Габріелюс Ландсбергіс інформує Цензор.НЕТ із посиланням на LRT.
За його словами, втома від війни в деяких західних столицях "сягнула таких висот, яких українські солдати, ймовірно, ніколи б собі не дозволили".
Ця втома змушує нас шукати рішення, саме тому ми чуємо все частіше розмови про "мир", який насправді - за моєю оцінкою - буде більше схожий на пропозицію капітуляції. Тому план (перемоги - ред.) - це дуже чіткий тиск і відштовхування цих настроїв", - наголосив Ландсбергіс.
Найважливішим, за словами литовського міністра, є гарантії безпеки для України, а у Європі "немає кращої гарантії, ніж п'ята стаття НАТО".
Очільник МЗС Литви зазначив, що запрошення України до НАТО зараз цілком реалістичне, оскільки в історії вже були подібні приклади.
@ItechHomer
·
21 год
Українці не погоджуються з тим фактом, що всім насрати і плювати слиною на те, що вони зникнуть як держава. Ми ж такі заїбаті. Ми тримаємо фронт західної цивілізації. Без нас їм будуть гайки. Та всім насрати і плювати слиною. Бо нічого ми не тримаємо, крім прокурорів-інвалідів.