10992 відвідувача онлайн
3 443 30

На Заході втома від війни в Україні досягла апогею, "План перемоги" - спроба збити ці настрої, - глава МЗС Литви Ландсбергіс

Міністр закордонних справ Литви Габріеліус Ландсбергіс

Втома від російсько-української війни на Заході досягла рекордного рівня, і "План перемоги", запропонований Володимиром Зеленським, - це спроба збити ці настрої. Україні потрібні гарантії безпеки від НАТО.

Про це заявив глава МЗС Литви Габріелюс Ландсбергіс інформує Цензор.НЕТ із посиланням на LRT.

За його словами, втома від війни в деяких західних столицях "сягнула таких висот, яких українські солдати, ймовірно, ніколи б собі не дозволили".

Ця втома змушує нас шукати рішення, саме тому ми чуємо все частіше розмови про "мир", який насправді - за моєю оцінкою - буде більше схожий на пропозицію капітуляції. Тому план (перемоги - ред.) - це дуже чіткий тиск і відштовхування цих настроїв", - наголосив Ландсбергіс.

Найважливішим, за словами литовського міністра, є гарантії безпеки для України, а у Європі "немає кращої гарантії, ніж п'ята стаття НАТО".

Очільник МЗС Литви зазначив, що запрошення України до НАТО зараз цілком реалістичне, оскільки в історії вже були подібні приклади.

Топ коментарі
+7
Подивимося яка втома в них буде коли кацапські та корейські танки будуть їх чавити на вулицях.
показати весь коментар
21.10.2024 15:49 Відповісти
+5
Набагато гірше для західних підарів буде коли до них в гості завітають зраджені ними бійці ЗСУ. Час казочок про стурбованість та занепокоєння стрімко добігає кінця.
показати весь коментар
21.10.2024 16:10 Відповісти
+5
Homer
@ItechHomer
·
21 год

Українці не погоджуються з тим фактом, що всім насрати і плювати слиною на те, що вони зникнуть як держава. Ми ж такі заїбаті. Ми тримаємо фронт західної цивілізації. Без нас їм будуть гайки. Та всім насрати і плювати слиною. Бо нічого ми не тримаємо, крім прокурорів-інвалідів.
показати весь коментар
21.10.2024 16:11 Відповісти

Завантаження...