9817 відвідувачів онлайн

Байден про надання Україні 20 млрд дол. позики за рахунок активів РФ: "Тирани відповідатимуть за завдані збитки"

президент СЩА Джо Байден

Президент США Джо Байден оголосив про надання Україні 20 мільярдів доларів позики, яку збираються відшкодувати за рахунок прибутків від заморожених активів РФ.

Про це інформує Цензор.НЕТ із посиланням на Радіо Свобода.

"У рамках пакету G7 Сполучені Штати оголошують сьогодні, що ми надамо Україні 20 мільярдів доларів позик, які будуть повернені за рахунок відсотків, отриманих від знерухомлених російських суверенних активів. Тобто Україна може отримати необхідну допомогу зараз, не обтяжуючи платників податків. Ці позики підтримають народ України, який захищає та відбудовує свою країну. І наші зусилля дають зрозуміти: тирани відповідатимуть за завдані ними збитки", – йдеться у заяві президента США, оприлюдненій Білим домом.

Байден додав, що це ще одне нагадування Володимиру Путіну про те, що світ об’єднався за Україну, а Сполучені Штати та наші партнери з G7 продовжуватимуть підтримувати їх на кожному кроці.

Нагадаємо, 14 червня 2024 року на саміті G7 лідери домовилися про спрямування Україні близько 50 млрд доларів. Кошти будуть обслуговуватися та погашатися за рахунок майбутніх прибутків, отриманих від заморожених суверенних російських активів у Європейському Союзі та інших юрисдикціях.

Топ коментарі
+8
Якщо за рахунок параші, то чому це позика???
показати весь коментар
23.10.2024 21:14 Відповісти
+7
тепер головне, щоб байден не забув що збирався зробити
показати весь коментар
23.10.2024 21:03 Відповісти
+5
Мабуть тому, що незважаючи на обставини, росію всі великі держави мають за партнерів. А нас за сміття. Як би прикро це не звучало. Але дії наших західних друзів не завжди і не зовсім відповідають як на партнерські щодо нас. Очі в них поки що не відкрилися на Кацапію. І вуха також.
показати весь коментар
23.10.2024 21:32 Відповісти

Завантаження...