Росія не змогла б 2,5 роки вести війну проти України без підтримки Китаю, - прем’єрка Данії Фредеріксен

Росія не змогла б понад два роки вести проти України повномасштабну війну, якби не підтримка з боку Китаю.
Про це заявила очільниця уряду Данії Метте Фредеріксен під час пресконференції з учасниками саміту Україна - Північна Європа, повідомляє Цензор.НЕТ.
Вона зазначила, що тісна співпраця Росії з Китаєм, а також із КНДР та Іраном створює серйозну загрозу глобальній безпеці.
"Ми повинні бачити реальність. Я не думаю, що РФ могла б розпочати таку повномасштабну війну в Європі та вести її без допомоги Китаю. Обговорюючи сьогоднішню ситуацію, зокрема на полі бою, ваше майбутнє у НАТО, ми маємо визнати, що уся безпекова ситуація зовсім змінилась", - сказала глава уряду Данії.
До слова, нещодавно генсек НАТО заявляв, що Китай підживлює війну Росії проти України.
Ну й кмітлива ж ця пані!
РФ, Іран, КНДР, Угорщина - це лиш сателіти Китаю. Китай довго набирав сили і нарешті вирішив що має задати жару цим "европеоїдам"
І щоб не підставлятись самому послав в бій всіх своїх сателітів. Ціль Китаю - цифровий концлагер на планеті земля. Це те що УЖЕ робить Маск із своїм твітером де шось не то сказав - бан і тебе і не знайдуть.
Вони хочуть перетворити планету на концлагер. А рожеві поні навіть розібратись з арабами і африканцями неможуть шо сунуть в ЕС. Про що мова