11573 відвідувача онлайн
4 073 13

Голові Миколаївської МСЕК, у якої виявили $450 тис., досі не висунуто підозру, бо тривають слідчі дії, - прокуратура

У керівниці МСЕК на Миколаївщині вилучили 450 тис. доларів США та колекцію ювелірних виробів

Головній лікарці Миколаївської МСЕК, у якої правоохоронці 22 жовтня провели обшуки та вилучили понад $450 тис. і колекцію ювелірних виробів, досі не висунуто підозру, бо тривають слідчі дії.

Про це під час сесії обласної ради 31 жовтня повідомив виконувач обов’язків керівника Миколаївської обласної прокуратури Денис Фальченко, відповідаючи на запитання депутата, чому досі керівниці МСЕК не висунуто підозру, передає Цензор.НЕТ з посиланням на Укрінформу.

"Щоб висунути підозру, потрібно мати відповідні підстави, зібрати докази, з'ясувати обґрунтованість та законність звинувачень. Слідство у цій справі проводить СБУ, а процесуальний нагляд здійснює Спеціалізована прокуратура у сфері оборони", - сказав Фальченко.

Він також порекомендував депутатці Світлані Федоровій, яка порушила це питання на сесії, звернутися за роз'ясненнями у ці установи.

Топ коментарі
+8
Торгуються .
показати весь коментар
31.10.2024 16:59 Відповісти
+5
Докопалися до працівника. Гроші бабця подарувала, вона не зобов'язана доказувати їх походження (нема такого закону), на хабарі за руку не зловили, діагнози лікарі підробляли (а це ще треба доказати іншими лікарями, ну, ну), ну не повідомив в декларації, ну забув, сплатить штраф, по суду відновиться га посаді.... Тим журналістам нема чим займатись? Он пишіть, про незаконну торгівлю на тротуарах...
показати весь коментар
31.10.2024 16:58 Відповісти
+3
Це ж Червінському можна було висунути підозру з першого дня і маринувати в сізо кілька років, протягом яких тривали "слідчі дії". Чи я щось переплутала?
показати весь коментар
31.10.2024 17:29 Відповісти

Завантаження...