8638 відвідувачів онлайн
5 844 41

Польща розмістила південнокорейські танки К2 на кордоні з РФ

Польща перекинула танки до кордону з РФ

Польща скерувала перші танки К2, передані їй південнокорейською компанією Hyundai Rotem, до 9-ї бронетанкової кавалерійської бригади, яка дислокується у місті Бранево, що за кілька кілометрів від Калінінградської області РФ.

Про це інформує Цензор.НЕТ із посиланням на "Європейську правду".

Як зазначається, про це у коментарі PAP повідомила речниця 16-ї Поморської механізованої дивізії, майор Магдалена Косцинська.

Танки прибули до частини в Бранево на автопричепах.

Протягом четверга представники військових та південнокорейської сторони завершать формальності, необхідні для прийняття танків.

"Наступним етапом буде оснащення танків системами, які використовуються в польській армії, в тому числі засобами зв'язку", – розповіла речниця.

Танки K2 Black Panther відомі своїми провідними технологічними рішеннями, в тому числі системою активного захисту – вони ефективно протидіють ракетним і протитанковим атакам.

Вони також мають високу мобільність, що дає їм змогу здійснювати швидкі маневри навіть у складній місцевості, наприклад у болотах або пісках. Вони оснащені точними системами наведення та ведення вогню, що гарантує ефективність у різних бойових умовах.

"У першій партії 9-та бригада отримала сім танків. Ще одна партія очікується наприкінці цього року. Наразі у підрозділі є 8 підготовлених екіпажів, які пройшли навчання з інструкторами з 20-ї механізованої бригади", – розповіла майор Косцинська.

Нагадаємо, у серпні 2022 року Польща і Південна Корея підписали виконавчий контракт на закупівлю перших 180 танків вартістю майже 3,4 мільярда доларів. Поставки танків з Кореї вже тривають, але участь польської промисловості в цій частині контракту мінімальна. 

Топ коментарі
+27

показати весь коментар
14.11.2024 15:16 Відповісти
+21
У поляків немає війни і вони закупили 180 танків, а в нас війна, але ми закупили квоти на мільярди вже четвертий рік на марафон і фрідом. Поляки піклуються за своїх громадян і за свою державу, а Зелене бидло виключно за свій рейтинг. Ось і вся різниця.
показати весь коментар
14.11.2024 15:07 Відповісти
+11
Тварина кончена.
показати весь коментар
14.11.2024 15:26 Відповісти

Завантаження...