9638 відвідувачів онлайн
2 781 21

Путін та Шольц планують сьогодні провести телефонну розмову, - Bloomberg (оновлено)

Шольц проведе телефонну розмову з Путіним уперше за майже два роки

Російський диктатор Володимир Путін і канцлер Німеччини Олаф Шольц планують провести телефонну розмову в п'ятницю, 15 листопада. Це буде перший діалог між ними за майже два роки - попередній відбувся у грудні 2022 року.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це пише Bloomberg.

"Розмова відбувається у критичний для України час, коли країна готується до третьої зими під загрозою нападу з боку Росії, а значна частина енергетичної інфраструктури країни пошкоджена або зруйнована", - йдеться у матеріалі. 

Зазначається, що Шольц прагне використати цю можливість, щоб "зіткнути Путіна з реальністю", ймовірно, обговорюючи ситуацію в Україні та перспективи припинення війни.

Канцлер ФРН також раніше консультувався з президентом України Володимиром Зеленським щодо цього питання, додає джерело агентства. 

Нагадаємо, остання телефонна розмова між Шольцом і Путіним відбулася у грудні 2022 року, тоді канцлер ФРН закликав російського президента до виведення військ РФ із території України та пошуку "дипломатичного вирішення конфлікту".

Оновлено о 16:10

Німецьке видання Sueddeutsche Zeitung повідомило, що Шольц вже поговорив з Путіним, розмова тривала годину. Інших деталей наразі немає. 

Топ коментарі
+9
"Шольц прагне використати цю можливість, щоб "зіткнути Путіна з реальністю"
Хочеться спитати - Шольц вже забув, хто саме цю "реальність" створив?
показати весь коментар
15.11.2024 15:36 Відповісти
+8
Які недолугі бовдури ,ці єврорпейські правителі.У них немає ніякої послідовної політики- протидії *****,військовому злочинцю.
показати весь коментар
15.11.2024 15:39 Відповісти
+3
Нормально. Толка от разговора не будет, но Шольца назначили для разговора с путлером. Вот пусть потом неделю снимает лапшуу с ушей и готовит тяжелую технику к отправке в Украину.
показати весь коментар
15.11.2024 15:35 Відповісти

Завантаження...