8694 відвідувача онлайн
1 686 12

Я збираюся поговорити з Путіним, коли для цього настане відповідний час, - Шольц

Олаф Шольц готовий до переговорів з Путіним

Канцлер Німеччини Олаф Шольц повторив свою заяву про бажання провести розмову з кремлівським правителем Володимиром Путіним.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це пише  DW.

 Шольц наголосив, що готовий відновити  переговори з Путіним "незабаром".

"Так, я збираюся поговорити з російським президентом, коли для цього настане відповідний час. Але я - відповідальний політик, я не стану робити цього поодинці",  - заявив він.

Канцлер ФРН пояснив, що перед переговорами з президентом Росії щодо України має бути встановлена низка контактів і проведені переговори "з дуже багатьма" іншими сторонами, зокрема з Києвом.

Шольц також наголосив, що не можна допустити ескалації війни в Україні.

Також потрібно подбати про те, щоб Україна змогла покластися на нас і їй не потрібно було б побоюватися, що її залишать саму, а також - про те, що одночасно з цим робитиметься все для того, щоб не допустити ескалації цієї війни. І, звичайно ж, потрібно подивитися, чи є спосіб з'ясувати, чи повинна ця війна тривати нескінченно, чи можна знайти шляхи до її припинення", - резюмував канцлер.

Нагадаємо, остання телефонна розмова між Шольцом і Путіним відбулася у грудні 2022 року, тоді канцлер ФРН закликав російського президента до виведення військ РФ із території України та пошуку "дипломатичного вирішення конфлікту".

Топ коментарі
+4
Найкращий "дзвінок " путіну - далекобійні ракети , а не "козу водили,водили...".

Таку "слухавку" ботоксний зразу чує , все інше -" не чує баба..."
показати весь коментар
11.11.2024 10:19 Відповісти
+4
Поговорити з ПТН про крісло у раді директорів газпрому?
показати весь коментар
11.11.2024 10:21 Відповісти
+3
...Звичайно просто розмірковувати про чужі території...
показати весь коментар
11.11.2024 10:02 Відповісти

Завантаження...