Стрілянину в Щасливому влаштував представник ДФТГ, відкрито кримінальне провадження, - Нацполіція

У селі Щасливе Київської області представник добровольчого формування, який перебував у групі оповіщення, стріляв у бік чоловіка в цивільному. Правоохоронці порушили кримінальне провадження.
Про це повідомляє пресслужба головного управління Нацполіції Київської області, передає Цензор.НЕТ.
У поліції нагадали, що зранку 15 листопада група оповіщення згідно з наказом ТЦК перевіряла чоловіків на наявність військово-облікових документів біля одного із підприємств.
Зазначається, що під час перевірки документів у водія, пасажир вийшов з авто та побіг на територію підприємства.
"У цей момент представник добровольчого формування, який перебував у групі оповіщення, за власної ініціативи став його наздоганяти та здійснив два постріли у повітря. Внаслідок події потерпілих немає", - повідомили в Нацполіції.
Поліцейські вилучили пристрій для відстрілу гумових куль та гільзи.
Слідчі кваліфікували дії представника ДФТГ за статтею про хуліганство (ч. 4 ст. 296 Кримінального кодексу України.) Санкція статті передбачає до 7 років позбавлення волі.
Стрілянина в Щасливому на Київщині
У мережі було опубліковано відео, на якому чоловік у військовому однострої біжить за цивільним і стріляє у його напрямку.
Хто? Яке добровольче формування? Яке має право таке формування когось оповіщувати? Яке в них є повноваження на це? І чого цей стрілець не на війні? Він ж аж рветься в бій.
А чи можуть представники так називаємих ТеЦеКа, делегувати свої повноваження на якихось "представників добровольчих формувань"?
І ще одне питання - а як діяли отих три "тіла" у формі котра нагадує однострій поліціянта, що були у складі тієї групи оповіщення?
Коротше кажучи - запитань більше ніж відповідей.
Між іншим - цікаво було би знати, чим закінчилось слідство по стрілянині тецекуна по цивільним на Тернопільщині, де четверо загиблих (четверта померла в лікарні згодом).