9402 відвідувача онлайн
9 655 55

Стрілянину в Щасливому влаштував представник ДФТГ, відкрито кримінальне провадження, - Нацполіція

Працівник ТЦК стріляв у чоловіка в Щасливому: реакція Нацполіції

У селі Щасливе Київської області представник добровольчого формування, який перебував у групі оповіщення, стріляв у бік чоловіка в цивільному. Правоохоронці порушили кримінальне провадження.

Про це повідомляє пресслужба головного управління Нацполіції Київської області, передає Цензор.НЕТ.

У поліції нагадали, що зранку 15 листопада група оповіщення згідно з наказом ТЦК перевіряла чоловіків на наявність військово-облікових документів біля одного із підприємств.

Зазначається, що під час перевірки документів у водія, пасажир вийшов з авто та побіг на територію підприємства.

"У цей момент представник добровольчого формування, який перебував у групі оповіщення, за власної ініціативи став його наздоганяти та здійснив два постріли у повітря. Внаслідок події потерпілих немає", - повідомили в Нацполіції. 

Поліцейські вилучили пристрій для відстрілу гумових куль та гільзи.

Слідчі кваліфікували дії представника ДФТГ за статтею про хуліганство (ч. 4 ст. 296 Кримінального кодексу України.) Санкція статті передбачає до 7 років позбавлення волі.

Стрілянина в Щасливому на Київщині

У мережі було опубліковано відео, на якому чоловік у військовому однострої біжить за цивільним і стріляє у його напрямку.

Топ коментарі
+37
У селі Щасливе Київської області представник добровольчого формування, який перебував у групі оповіщення, стріляв у бік чоловіка в цивільному Джерело:

Хто? Яке добровольче формування? Яке має право таке формування когось оповіщувати? Яке в них є повноваження на це? І чого цей стрілець не на війні? Він ж аж рветься в бій.
показати весь коментар
15.11.2024 17:46 Відповісти
+14
А потім пише ТЦК нас усього 30 тисяч, а ціх ДеФіГтивних мабуть ще 100-150тис. А зброю їм хто видав, менти мабуть?
показати весь коментар
15.11.2024 17:51 Відповісти
+12
А тепер вніманіє вапрос:
А чи можуть представники так називаємих ТеЦеКа, делегувати свої повноваження на якихось "представників добровольчих формувань"?
І ще одне питання - а як діяли отих три "тіла" у формі котра нагадує однострій поліціянта, що були у складі тієї групи оповіщення?
Коротше кажучи - запитань більше ніж відповідей.
Між іншим - цікаво було би знати, чим закінчилось слідство по стрілянині тецекуна по цивільним на Тернопільщині, де четверо загиблих (четверта померла в лікарні згодом).
показати весь коментар
15.11.2024 17:54 Відповісти

Завантаження...