4135 відвідувачів онлайн
20 755 28

У Дніпрі зранку пролунали вибухи, пошкоджені підприємство та будівля центру реабілітації, є постраждалі (оновлено)

РФ атакувала Днпро ракетами 21 листопада

Російські загарбники зранку 21 листопада атакували Дніпропетровщину ракетами. У Дніпрі пролунали вибухи.

Як інформує  Цензор.НЕТ, про це повідомив начальник ОВА Сергій Лисак.

"Зранку область знаходиться під ворожою атакою. У Дніпрі було гучно - сталося кілька пожеж. Пошкоджене підприємство. Прошу усіх знаходитися в укриттях до відбою", - йдеться в повідомленні.

Також внаслідок обстрілу постраждала будівля центру реабілітації інвалідів, повідомив міський голова Борис Філатов.

"Зруйновано котельню, вибиті вікна. По людях інформація уточнюється", - зазначив Філатов.

Оновлена інформація

Лисак згодом повідомив, що внаслідок російського удару також зафіксовані руйнування у гаражному кооперативі. Там виникла пожежа. Понівечені 9 гаражів.  А ще - два приватні будинки. В одному з них виникла пожежа, її загасили. Приборкали вогонь і на другому місці займання.

"Постраждало, попередньо, дві людини. 57-річному чоловіку допомогу надали на місці. 42-річна жінка - госпіталізована", - додав Лисак.

Вночі окупанти декілька разів обстріляли Нікопольщину

Цілили з артилерії та "Граду" по райцентру, Червоногригорівській та Покровській громадах.

"На щастя, обійшлося без постраждалих", - додав Лисак.

Топ коментарі
+10
Що ж по Києву не вдарилли МЄЖКОНТІТЄНТАЛЬНОЙ БАЛІСТІЧЄСКОЙ РАКЄТОЙ ГНЄВНОГО ДНЯ? Бо якби петріот її хлопнув, то клики одразу перетворились би у молочні зубики? ***** нагнітатори.

Так, загроза була реальною. Це перший випадок застосування так званої міжконтинентальної балістичної ракети, яку росіянці на нас і випробували. Проте скажу більше - загроза є і зараз, і буде за годину, і за тиждень, і за місяць - щодня та щохвилини.

Слідкуємо за розвитком подій.
показати весь коментар
21.11.2024 10:29 Відповісти
+6
Уже пишут, по Днепру с Астраханской обл. Запустили межконтиненталку. Видимо, она. И это очень плохо. Старт межконтиненталку с любой ядерной страны это очень опасно - другие ядерные страны могут не понять и ответить! Рашистские лидеры, похоже, заигрались в войнушку.
показати весь коментар
21.11.2024 10:14 Відповісти
+5
суки прокляті - від'їбіться від України. Виродки!!
показати весь коментар
21.11.2024 10:32 Відповісти

Завантаження...