Армія Британії готова до війни з РФ на східному фланзі НАТО - генерал Маговен

Заступник начальника штабу оборони Роб Маговен заявив членам парламенту, що британська армія "буде битися сьогодні вночі", якщо її попросять на тлі зростання напруженості у відносинах з Росією.
Про це пише Politico, передає Цензор.НЕТ.
У відповідь на запитання, скільки британських бригад може дістатися до східного флангу НАТО у разі значної ескалації з боку Росії, Маговен сказав: "Якби британську армію попросили воювати сьогодні, вона б воювала сьогодні".
Він наголосив, що ніхто з учасників засідання не повинен мати ілюзій.
"Якщо росіяни вторгнуться у Східну Європу сьогодні вночі, то ми зустрінемо їх у цій битві", - підкреслив генерал-лейтенант.
Правила колективної оборони НАТО передбачають, що напад на одного члена Альянсу розглядатиметься як напад на всіх союзників.
Однак видання зазначає, що залишаються побоювання щодо військового потенціалу Британії у разі виникнення ескалації у Європі. Чисельність британських сухопутних військ найменша із 1700-х років. Минулого місяця міністр оборони Джон Гілі заявив, що стан британських Збройних сил "набагато гірший, ніж ми думали".
А я б отак із британців не сміявся. У двох попередніх світових війнах їхнє було зверху.
поставте їх на місце - у стойло