9048 відвідувачів онлайн
7 513 137

65% українських біженців хочуть назавжди залишитися в Німеччині, - ЗМІ

Усе більше біженців з України хочуть лишитися в Німеччині назавжди

Десятки тисяч українців, які втекли від російської агресії, живуть у Німеччині. Дедалі більше з них, ймовірно, більше не хочуть повертатися в Україну.

Як повідомляє Цензор.НЕТ, про це пише німецьке видання Süddeutsche Zeitung.

Так, президент Державного відомства у справах біженців Марк Зайберт розповів, що у центрі екстреної допомоги у Берліні, де мешкають тисячі біженців з України, регулярно проводять опитування.

"Півтора року тому більшість говорила, що хочуть повернутися до України. Зараз більшість – 65% – кажуть: "Ми залишаємося тут. Ми облаштовуємось", - розповів Зайберт німецькому агентству Deutsche Presse-Agentur.

За його словами, українські біженці почали активніше відвідувати центри зайнятості та шукати роботу в Німеччині.

Зазначимо, що Німеччина є країною з найбільшою кількістю українських біженців зі статусом тимчасового захисту. Таких у країні - 1,11 мільйона осіб, тобто 26,9% від загальної кількості в ЄС.

Топ коментарі
+30
Звинувачувати - дуже просто і легко. У багатьох зруйноване житло, або воно залишилося на окупованій території.
Вам стане краще, якщо ці біженці повернуться на окуповані території?

Не судіть, да не судимі будете.
І зараз такий час, що ніхто не знає, де він опиниться завтра...
показати весь коментар
27.11.2024 17:00 Відповісти
+18
Для таких Батьківщина це де жопа в теплі.
показати весь коментар
27.11.2024 16:50 Відповісти
+18
це для кожної мислячої людини так.

кожна мисляча людина шукає місце, де безпечно, де справедливо, де комфортно і де тебе на найобують. Таке місце хочется захищати і таке місце стає Батьківщиною.
показати весь коментар
27.11.2024 17:03 Відповісти

Завантаження...