10029 відвідувачів онлайн
10 028 30

Інформація про "перемогу" над "бусифікацією" не відповідає дійсності, - Лубінець

Бусифікація

Омбудсмен Дмитро Лубінець спростував слова свого представника Микити Козиренка про "майже повне" викорінення випадків так званої "бусифікації" - порушення прав військовозобов'язаних чоловіків під час проведення мобілізаційних заходів.

Про це Уповноважений ВР з прав людини написав у своєму телеграмі, передає Цензор.НЕТ.

"Наразі у ЗМІ зʼявилася інформація, що мій Представник у Києві та Київській області заявив про "майже повністю викорінення так званої бусифікації". Звертаю увагу, що Представник по Києву і Київській області не займається цим питанням, коментуючи іншу тематику, його слова було вирвано з контексту", - пояснив Лубінець.

Він додав, що його представники в регіонах реагують на випадки неправомірних дій представників ТЦК. За цими зверненнями відкриті дисциплінарні та кримінальні провадження по випадках так званої "бусифікації". 

"Але про жодну "перемогу" й здобутки йтися не може. Офіс Омбудсмана і надалі продовжує захищати права людей і працювати на благо України!" - наголосив Уповноважений.

Нагадаємо раніше представник Уповноваженого Верховної Ради з прав людини у Києві та Київській області Микита Козиренко заявив, що в Україні практично перемогли "бусифікацію".

Топ коментарі
+13
Дякуємо найвеличнішому ухилянту зеленському за бусифікацію !!! Так знущатися над українським народом може лише промоскальська падлота, так дискредитувати мобілізацію під час двійни може лише ворог, який люто ненавидить вільний незалежний український народ! ЗЕлідора з його слугами-лихварями-шинкарями - на палю Історії!!!
показати весь коментар
04.12.2024 22:48 Відповісти
+9
Тцк - на фронт
показати весь коментар
04.12.2024 22:20 Відповісти
+7
Та ніяка інформація від діючої влади не відповідає дійсності.

ЗЕлені брешуть, як дихають. Як кацапи.
показати весь коментар
04.12.2024 22:39 Відповісти

Завантаження...