Інформація про "перемогу" над "бусифікацією" не відповідає дійсності, - Лубінець

Омбудсмен Дмитро Лубінець спростував слова свого представника Микити Козиренка про "майже повне" викорінення випадків так званої "бусифікації" - порушення прав військовозобов'язаних чоловіків під час проведення мобілізаційних заходів.
Про це Уповноважений ВР з прав людини написав у своєму телеграмі, передає Цензор.НЕТ.
"Наразі у ЗМІ зʼявилася інформація, що мій Представник у Києві та Київській області заявив про "майже повністю викорінення так званої бусифікації". Звертаю увагу, що Представник по Києву і Київській області не займається цим питанням, коментуючи іншу тематику, його слова було вирвано з контексту", - пояснив Лубінець.
Він додав, що його представники в регіонах реагують на випадки неправомірних дій представників ТЦК. За цими зверненнями відкриті дисциплінарні та кримінальні провадження по випадках так званої "бусифікації".
"Але про жодну "перемогу" й здобутки йтися не може. Офіс Омбудсмана і надалі продовжує захищати права людей і працювати на благо України!" - наголосив Уповноважений.
Нагадаємо раніше представник Уповноваженого Верховної Ради з прав людини у Києві та Київській області Микита Козиренко заявив, що в Україні практично перемогли "бусифікацію".
ЗЕлені брешуть, як дихають. Як кацапи.