8292 відвідувача онлайн

Рубіо та Віткофф не поїдуть до Лондона на перемовини щодо України, замість них буде Келлог, - ЗМІ

Рубіо і Віткофф не поїдуть в Лондон на переговори 23 квітня

Державний секретар США Марко Рубіо та спеціальний представник США Стівен Віткофф не будуть присутні на зустрічі з делегаціями України та Європи в Лондоні в середу, 23 квітня.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це на брифінгу повідомила речниця Держдепартаменту Теммі Брюс та написав журналіст Financial Times Крістофер Міллер.

"Секретар Рубіо зайнята людина, він один із найактивніших, якщо не найактивніший державний секретар, і це, звичайно, впливає на його кожен день... І в цьому конкретному випадку, коли будуть зустрічі в Лондоні, він не буде присутній... Це заява про логістичні проблеми в його розкладі", — сказала Брюс.

За словами речниці, у переговорах у Лондоні візьме участь Кіт Келлог.

"Генерал Келлог там (у Лондоні, — ред.), і тому він буде мати ці розмови, тому ми з нетерпінням чекаємо почути від нього відповідь про те, чи досягли ми певного успіху в Лондоні", - додала Брюс.

Нагадаємо, президент Володимир Зеленський повідомив, що у середу, 23 квітня, представники України, США, Британії та Франції зустрінуться у Лондоні на новий раунд перемовин. Сторони обговорюватимуть умови припинення вогню.

Топ коментарі
+10
Келлог колись був шанованим генералом у відставці. Хто він тепер? Що змусило його зганьбитися до "холуя двох диктаторів" - Трампа і *****?
показати весь коментар
22.04.2025 21:47 Відповісти
+10
Чіткий сигнал, що результати Лондонської зустрічі для США зрозумілі, але не бажані... Аналогічно висловився й пєсков (щойно) про неможливість "швидких результатів"... Келогу відвели роль статиста.
показати весь коментар
22.04.2025 22:29 Відповісти
+8
Істеричка кубік-рубік зрозуміла, що перемоги не буде і європейці на міжнародний злочин не підуть?
показати весь коментар
22.04.2025 21:44 Відповісти

Завантаження...