До Києва прибули Мерц, Макрон, Стармер та Туск. ВIДЕО
Зранку 10 травня до Києва з візитом прибули новий канцлер Німеччини Фрідріх Мерц, президент Франції Емманюель Макрон, прем'єр Польщі Дональд Туск та прем'єр-міністр Британії Кір Стармер.
Як інформує Цензор.НЕТ, про це повідомляє "Суспільне".
На вокзалі у Києві європейських лідерів зустріли керівник Офісу президента Андрій Єрмак та міністр закордонних справ Андрій Сибіга.
"Сьогодні буде насичений день. Надзвичайно важливі зустрічі. Ми вітаємо в Україні чотирьох європейських лідерів, лідерів "коаліції рішучих". Тому очікуємо важливі рішення, очікуємо подальше цементування європейської солідарності та підтримку України", - сказав Сибіга на вокзалі.
Топ коментарі
+39 Максім ХОЙ #398010
показати весь коментар
10.05.2025 09:09 Відповісти Посилання +25 Aleksander Lukashenko
показати весь коментар
10.05.2025 08:56 Відповісти Посилання +20 Александр Чуднивец #474549
показати весь коментар
10.05.2025 09:11 Відповісти Посилання