8198 відвідувачів онлайн

До Києва прибули Мерц, Макрон, Стармер та Туск. ВIДЕО

Зранку 10 травня до Києва з візитом прибули новий канцлер Німеччини Фрідріх Мерц, президент Франції Емманюель Макрон, прем'єр Польщі Дональд Туск та прем'єр-міністр Британії Кір Стармер.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це повідомляє "Суспільне".

На вокзалі у Києві європейських лідерів зустріли керівник Офісу президента Андрій Єрмак та міністр закордонних справ Андрій Сибіга.

"Сьогодні буде насичений день. Надзвичайно важливі зустрічі. Ми вітаємо в Україні чотирьох європейських лідерів, лідерів "коаліції рішучих". Тому очікуємо важливі рішення, очікуємо подальше цементування європейської солідарності та підтримку України", - сказав Сибіга на вокзалі.

Топ коментарі
+39
Як би не ці імпотенти ви б зараз бул поховані під завалами власного будинку або десь у дворі на дитячому майданчику разом зі своїми рідними і сусідами.Якщо не маєте поваги то хоча б майте трішки вдячності до людей які вам ні чого не винні,а допомагають лиш тому що розуміють що не можуть стояти осторонь коли вбивають невиних людей
показати весь коментар
10.05.2025 09:09 Відповісти
+25
Хто б там що не казав, але це потужно. Особливо в порівнянні з тим непотрібом що куйло вчора назбирало. Але Єрбіга Семак зайве.
показати весь коментар
10.05.2025 08:56 Відповісти
+20
Справжнім друзям респект за підтримку України у дуже важкій війні з рашистськім рєйхам...
показати весь коментар
10.05.2025 09:11 Відповісти

Завантаження...