10634 відвідувача онлайн

Крим найімовірніше залишиться під контролем Росії, - Макрон

Макрон заявив, що Крим може залишитись під контролем РФ

Президент Франції Емманюель Макрон заявив, що Росія найімовірніше продовжить контролювати Крим.

Про це інформує Цензор.НЕТ із посиланням на ZN.UA.

"Навіть самі українці мають тверезість визнавати, що не можуть зараз повернути всі свої території", – сказав президент.

Зокрема, він згадав про Крим, який, за його словами, має бути частиною майбутніх переговорів.

"Цей регіон, найімовірніше, залишиться під контролем Росії в разі мирного врегулювання", – припустив Макрон.

Також він наголосив, що союзники повинні допомогти Україні захистити себе, але не хочуть спровокувати Третю світову війну.

"Ключовим є спроба домовитися про мир і мати впевненість у стримуванні Росії від продовження агресії", – резюмував лідер Франції.

Топ коментарі
+48
Теж наївний. Саме віддавши Крим кацапам, як нагороду за агресію ви і почнете Третю світову. Таку нагороду захочуть ртпимати і Китай з Іраном. І кацапам захочеться більше. Це вже було. З одним з його попередників - Даладьє. Той теж разом з Чемберленом Гітлєру Судети віддав, мовляв "щоб Другої саітової не було". Невіл Чемберлен ще пафосно заявляв, потрясаючи догоаором про німецький контроль над Судетами: "Я привіз вам мир! " Це було 30 вересня 1938 року. 1 вересня 1939-го Гітлєр напав на Польщу. А вже 10 травня 1940-го - на саму Францію.
показати весь коментар
14.05.2025 01:41 Відповісти
+35
А в 2014 році Україну дуже вмовляли не стріляти і обіцяли повернути Крим дипломатчним шляхом.
І що?
Повернули?
Ніхто нічого не робив і не робить.
Теж буде і з наступними чотирма областями.
показати весь коментар
14.05.2025 01:43 Відповісти
+35
Союзники, "союзники" та і світ загалом, має зрозуміти одну просту річ - якщо параша зможе легалізувати окуповане, то це приклад для усіх щодо:
- найкраща гарантія безпеки, це власна зброя масового знищення
- наявність зброї масового знищення, дає змогу легалізувати геноцид та окупацію
- Захід загалом продемонстрував слабкість і роздрібненість
- повертаються часи переділу територій
- сила країни тепер вимірюється не економікою напряму - виключно кількістю зброї.
- диктатури отримали друге дихання
Ну і різний дріб'язок на кшталт того, що кремль, все це зрозуміє лише як стимул для подальшої експансії. Від Європи до Африки.
Якщо поглянути на ситуацію не з точки зору українців, а трохи зі сторони, то це початок проблем саме для Заходу. Великих проблем.
А далі можу передбачити просте (побуду трохи Вангою), ерефія ще більше роздмухає конфлікти в Африці, КНР нападе на Тайвань, Казахстан, Туркменістан, Таджикістан, Узбекистан будуть остаточно розділені між цими двома країнами. Можливі проблеми в Арменії. І як тільки Сі полізе з десантом на Тайвань - країнам Балтії варто терміново мобілізуватись, відлік до вторгнення до них піде на дні і ймовірно Гайані готуватись до вторгнення Венесуели. Ще можна було б сказати щось про Близькій Схід і Перську затоку, але там сам чорт ногу зломить. І звісно Кім, що він зробить, не спрогнозує ніхто.
Легалізація злочинів, це негайний сигнал усім диктатурам світу до дій.
показати весь коментар
14.05.2025 01:53 Відповісти

Завантаження...