10164 відвідувача онлайн

Європа не відправлятиме своїх солдатів на лінію фронту в Україну, дотримання припинення вогню контролюватимуть супутниками, - Макрон

Еманнюель Макрон про методи моніторингу припинення вогню

Європа не відправлятиме своїх солдатів на лінію фронту після припинення вогню між Україною та Росією.

Про це заявив президент Франції Емманюель Макрон в ефірі TF1, передає  La Reppublica. інформує Цензор.НЕТ.

За словами Макрона, якщо Україна і Росія домовляться про перемир'я, його дотримання контролюватимуть Європа і США, зокрема, за допомогою супутників, щоб "мати можливість визначити, чи було порушення, де і з якого боку".

"Ми не вважаємо, що роль європейців полягає в тому, щоб бути на передовій", - сказав французький лідер.

Також Макрон додав, що питання про демілітаризовану лінію все ще буде предметом дебатів, особливо щодо можливої присутності сил ООН.

Однак президент Франції додав, що "першою гарантією безпеки" для України "є сильна українська армія".

Топ коментарі
+13
Ми не вважаємо, що роль європейців полягає в тому, щоб бути на передовій

Зато за столом переговоров, хотят быть первыми, ведь это же касается Европы...

P.s. Можем выделить "спутник Притулы", для наблюдения.
показати весь коментар
13.05.2025 23:42 Відповісти
+12
Із супутника висловлюватимуть занепокоєння і грозитимуть пальцем.
показати весь коментар
13.05.2025 23:51 Відповісти
+9
та это уже понятно, чтобы
когда началась война по новой успеть убежать
показати весь коментар
13.05.2025 23:39 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
та это уже понятно, чтобы
когда началась война по новой успеть убежать
показати весь коментар
13.05.2025 23:39 Відповісти
То військ не байдужих не буде?((А що саме вони будуть гарантувати видивляючись з супутників?
показати весь коментар
13.05.2025 23:42 Відповісти
Безпеку особисто Зєлєнскому, треба думати. Щоб цього разу таки втік.
показати весь коментар
13.05.2025 23:45 Відповісти
дай Бог !

без ЗЄльоного не тільки Крим, але й Кубань повернемо !

.
показати весь коментар
13.05.2025 23:53 Відповісти
Від корита добровільно не тікають
показати весь коментар
14.05.2025 00:00 Відповісти
Ми не вважаємо, що роль європейців полягає в тому, щоб бути на передовій

Зато за столом переговоров, хотят быть первыми, ведь это же касается Европы...

P.s. Можем выделить "спутник Притулы", для наблюдения.
показати весь коментар
13.05.2025 23:42 Відповісти
Схоже з Наполелном Франція втратила всю свою войовничість і військовий хист. Після нього вона вигравала війни лише в складі коаліцій. Хоча Бонапарт був не чистим французом, а таким собі французьким гуцулом - корсіканцем. От корсіканці справді дуже запальні.
показати весь коментар
13.05.2025 23:43 Відповісти
Гуцули - честь ум і совість нашої русофобії. Якої ніколи не буває достатньо !
показати весь коментар
13.05.2025 23:54 Відповісти
Херню написав. Гуцули - українці, більші за тебе. Якщо так кортить напустити національну пургу на рівному місці, напиши, що Наполеон був таким собі французьким татарином.
показати весь коментар
14.05.2025 01:25 Відповісти
А я хіба писав, що гуцули - не українці? 🤔 Ци що корсіканці - не французи? 🤔 У вас багата фантазія і ви вмієте читати те, чого нема.
показати весь коментар
14.05.2025 01:30 Відповісти
Ти написав таку тупу ×ерню, яку навіть сам не здатен пояснити. ))
показати весь коментар
14.05.2025 01:37 Відповісти
От візьми і поясни. Для початку - де я написав, що гуцули не українці. Це просто - виділи мої слова, де про це пише. З мого тексту, а не з власної голови.
показати весь коментар
14.05.2025 01:44 Відповісти
Лише напустив словесного проносу, щоб замазати свою зарозумілу херню. )) Міг би просто перепросити перед гуцулами за свій пук, але ж для цього треба совість мати.
показати весь коментар
14.05.2025 19:36 Відповісти
Ну, и что они будут делать в Украине? На ***@ки ходить?
показати весь коментар
13.05.2025 23:44 Відповісти
Ну не воювати ж звісно
показати весь коментар
14.05.2025 00:18 Відповісти
от мудак..
показати весь коментар
13.05.2025 23:48 Відповісти
Із супутника висловлюватимуть занепокоєння і грозитимуть пальцем.
показати весь коментар
13.05.2025 23:51 Відповісти
Так это уже будет "космическая обеспокоенность"
показати весь коментар
14.05.2025 08:46 Відповісти
Эх, а как хорошо все начиналось...

Мы направим "миротворцев", несмотря на позицию рф...
Ну ладно, не на линию фронта, но хотя бы инструкторами поможем на западных границах...
Так и быть, введем "жесткие санкции" и направим спутник на Украину...
показати весь коментар
13.05.2025 23:54 Відповісти
Спутник это слишком,поставим там вебкамеру.
показати весь коментар
13.05.2025 23:59 Відповісти
И с этой "камеры", гетьманцев потребует платить налог...
показати весь коментар
14.05.2025 00:05 Відповісти
ахахахахаха
показати весь коментар
14.05.2025 00:19 Відповісти
Европа засцяла і Путін цім користується.
показати весь коментар
13.05.2025 23:59 Відповісти
Що я і казав. Європа буде спостерігати здалеку. А якщо ***** посміє напасти знову то вони проведуть консультації а може даже введуть санкції
показати весь коментар
14.05.2025 00:06 Відповісти
Не введуть - трамп з кетайцями про щось домовились, так що STOP!
показати весь коментар
14.05.2025 00:08 Відповісти
Краще рептилоїдами,*****.
показати весь коментар
14.05.2025 00:06 Відповісти
Кацапська душа - загадкова, а французська - дуже вишукана. Тому ні тих, ні інших ніхто не любить - ненадійні...
показати весь коментар
14.05.2025 00:07 Відповісти
Україну війська мають відправляти лише ті країни у яких в арсеналах є ЯЗ, бо перемир'я у війні з країною у якої є ЯЗ можуть забезпечити і гарантувати лише інші країни у яких є ЯЗ.
Якщо у тебе нема ЯЗ і на тебе напав той у кого вона є, решту лише тобі поспівчувають...
показати весь коментар
14.05.2025 00:11 Відповісти
У Франції є.

Цікаво інше: що її солдати робитимуть на Правобережжі??
показати весь коментар
14.05.2025 00:13 Відповісти
Я не знаю, що вони там робитимуть, але якщо не ЯЗ не буде розміщена в Україні, то раніше чи пізніше кацапи знов нападуть.
Така ймовірна перспектива змушуватиме молодь покинути країну-полігон, більшість не захоче планувати своє життя в країні, де в любий момент може розпочатись війна.
показати весь коментар
14.05.2025 00:25 Відповісти
Так як раз Франція і є однією із небагатьох європейських держав, які мають ядерну зброю...
показати весь коментар
14.05.2025 00:21 Відповісти
Якраз Франція і Великобританія це дві європейські країни, які могли б відправити війська і у разі провокацій РФ у них є що протипоставити ядерній державі, у решта шансів нема жодних...
показати весь коментар
14.05.2025 00:28 Відповісти
"французький пшик" від Макрона.
показати весь коментар
14.05.2025 00:23 Відповісти
Найбільша помилка Путіна - що він не напав на Европу а на Україну. Уже був би коло Лісабона
показати весь коментар
14.05.2025 00:41 Відповісти
Видя все это, я не понимаю почему Путен не отойдет на границы до февраля 22го взамен на нейтралитет Украины, и не нападет на этих европейцев. Он ведь потом мог бы разбираться с Украиной, раз уж так печет это его, окружённой со всех сторон Бутылкожопией. Послал бы поляков и венгров завоёвывать Украину
показати весь коментар
14.05.2025 03:52 Відповісти
Куда вони відправлять своїх вояків, коли путлер нападе на страни Балтії? В якесь безпечне місце? Коаліція охочих попі.деть...
показати весь коментар
14.05.2025 04:07 Відповісти
Так що, хлопці, воюйте собі спокійно. Ми тут, з космосу, за вами наглядаємо. Головне - не чхайте голосно, бо супутник може почути.
показати весь коментар
14.05.2025 05:15 Відповісти
Відповідь потужними струменями проносу
показати весь коментар
14.05.2025 06:50 Відповісти
У Макрона сім п'ятниць на неділю .
показати весь коментар
14.05.2025 07:15 Відповісти
І що вони будуть робити коли рф зірве перемир'я, тисою в Польщу попливуть?
показати весь коментар
14.05.2025 07:22 Відповісти
Новий Maevel hero.
показати весь коментар
14.05.2025 09:24 Відповісти