8006 відвідувачів онлайн

Туреччина висловила готовність брати участь у моніторингу припинення вогню, - ЗМІ

Туреччина може долучитися до моніторингу припинення вогню в Україні

Під час зустрічі Коаліції охочих у суботу, 10 травня, Туреччина висловила готовніть брати участь у моніторингу припинення вогню між Україною та Росією.

Про це пише турецьке видання Anadol, повідомляє Цензор.НЕТ.

Зазначається, що міністр закордонних справ Туреччини Хакан Фідан, який взяв участь у зустрічі Коаліції охочих, наголосив на відданості Туреччини територіальній цілісності та суверенітету України.

"Фідан також висловив готовність Туреччини виконувати свої обов'язки з моніторингу режиму припинення вогню, якщо такий буде встановлений",- пише видання з посиланням на джерела в турецькому МЗС.

Також Фідан, представляючи президента Туреччини Реджепа Таїпа Ердогана, підтвердив, що Анкара підтримує встановлення безумовного припинення вогню та зусилля, спрямовані на його досягнення.

Зустріч Коаліції охочих 10 травня

Нагадаємо, у суботу, 10 травня 2025 року, у Києві розпочалася зустріч лідерів країн "Коаліції охочих".

До української столиці прибули президент Франції Емманюель Макрон, премʼєри Польщі та Великої Британії Дональд Туск і Кір Стармер, а також канцлер Німеччини Фрідріх Мерц.

Після зустрічі "Коаліції охочих" у Києві 10 травня президент України Володимир Зеленський та низка європейських лідерів поговорили телефоном з очільником Білого дому Дональдом Трампом.

За словами глави МЗС, Україна та всі союзники готові до повного безумовного припинення вогню на суші, в повітрі та на морі щонайменше на 30 днів починаючи вже з 12 травня.

Топ коментарі
+2
Це помста за Кючук-Кайнарджійський договір. Між іншим, там була проголошена повна незалежність(!) Кримського ханства, кубанських татар та інших.
показати весь коментар
10.05.2025 19:24
+1
Radio France internationale

Командувач Військово-морських сил Туреччини адмірал Ерджумент Татліоглу вперше публічно заявив, що національною метою країни є будівництво атомного підводного човна.
Як зазначається, що зараз Анкара вже виконала важливу роботу в проєктах Національного корабля (MİLGEM) та Національного підводного човна (MİLDEN). Тож тепер вона ставить за мету створити платформу, яка зрештою працюватиме з ядерною енергією.
показати весь коментар
10.05.2025 19:50
Коментувати
Сортувати:
цікаво, яким чином?
показати весь коментар
10.05.2025 18:55 Відповісти
Краще щоб Пакистан.
Пакистанці до цих пір у захваті від наших українських Т-80УД.
показати весь коментар
10.05.2025 18:56 Відповісти
В этой "коалиции желающих" разделение труда. Турция вот желает помониторить.
показати весь коментар
10.05.2025 18:59 Відповісти
Це помста за Кючук-Кайнарджійський договір. Між іншим, там була проголошена повна незалежність(!) Кримського ханства, кубанських татар та інших.
показати весь коментар
10.05.2025 19:24 Відповісти
Угорщину б не забули, чи т. Фіцо і т. Сі посприяти вирішення "української кризи, МАГАТЕ, колгосп ООН, з Північної Кореї, Буркіно Фасо, Куба, Венесуела, Бразилія - всіх тих учасників параду у Москві. Рішення - консенсуально, звичайно...
показати весь коментар
10.05.2025 19:49 Відповісти
Radio France internationale

Командувач Військово-морських сил Туреччини адмірал Ерджумент Татліоглу вперше публічно заявив, що національною метою країни є будівництво атомного підводного човна.
Як зазначається, що зараз Анкара вже виконала важливу роботу в проєктах Національного корабля (MİLGEM) та Національного підводного човна (MİLDEN). Тож тепер вона ставить за мету створити платформу, яка зрештою працюватиме з ядерною енергією.
показати весь коментар
10.05.2025 19:50 Відповісти
після турецької згоди ,окупувати український Крим,турецькі друзі куйла, напрошуються в посередники,щоб "устаканити" рашистську окупацію України ...
показати весь коментар
10.05.2025 20:25 Відповісти
..не несіть маячню! Туреччина завжди підтримувала кримських татар і ніколи не признає Крим руснявою територією! От питання.!? Нащо нести маячню..якщо можна спокійно дізнатися позицію Туреччини стовно війни в Україні. І Туреччина достатньо сильно допомагає нам ************. Якщо не знаєте.. що 7.62 тільки звідти. Навіть те маленьке..що Туреччина не пропустила через свой повітряний простір літаки сербського уй..бка та словацького фіцика... вже про щось каже. Туреччина давно на кацапсячих ятаган готує....)))
показати весь коментар
10.05.2025 21:07 Відповісти
Давай "маяк"розказуй,чи наважився б куйло окуповувати український Крим.без згоди турка.?Скільки зброї турок пропустив через підконтрольні йому протоки в Чорне море. Давй розказуй.як турок з рашистом створив комісію для "зернового коридору" .Патрони рахуєш, а скільки турок дав німецьких "леопардів"?Чому не передав рашистські С-400 в замін на американські літаки .чому повітрянний простір турка був відкритий для рашистських авіаліній...?Якщо б турок в 2014 році сказав куйлу не окуповуй український Крим .куйло не наважився б на окупацію.От питання.чи маячня...?
показати весь коментар
10.05.2025 23:28 Відповісти
Так ***** спитало Ердогана..а можна я Крим заберу... І Ердоган залюбки дозволив!!! Може згадаєш Обаму... ? Може згадаєш... що він тоді зробив? Які претензії до Ердогана? Чи може Туреччина не закрила протоку ..коли у 2022 році війна почалася? Конвенцію по протокам знаєш? Ніхера ти не знаєш. І про комісію ніхера не знаєш. А що дав Ердоган замість Леопардів? І тут ти ніхера не знаєш. А дав доволі багато..і зараз дає. Про 7.62 ти навіть не здогадуєшся... про що мова!! І що у нас 70 відсотків 7.62. І чому США не дали туркам ******* літаки..теж ніхера не знаєш. Навіть не знаєш..що турки самі почали модернізацію своїх F-16..бо США відмовили їм. То про які там літаки мова? А чому ти ..незнайка.. не задаєш питання..чому Саудія..Єгипет...ОАЕ...не закрили ПП для кацапських літаків? Чому Туреччина відмовила кацапам у технічному обслуговуванні літаків? ***** зараз слухає Трампа? Отак він і Туреччину послухав би. А то..от як би... то нізащо б?!!! Де Ви такі розумні ховаєтеся? Де Вас таких безмозкових селекціонують...щоб писати таку маячню?
показати весь коментар
11.05.2025 00:50 Відповісти
Туреччина завжди підтримувала кримських татар і ніколи не признає Крим руснявою територією! -а Ти там тулиш "ябаму" Єгипет і т.д і т,п(((А що дав Ердоган замість Леопардів? І тут ти ніхера не знаєш. А дав доволі багато..і зараз дає.- давай розказуй що саме .а "А дав доволі багато.." розкажеш комусь іншому( Де Ви такі розумні ховаєтеся? Де Вас таких безмозкових селекціонують...щоб писати таку маячню?)(((https://www.pravda.com.ua/news/2023/05/7/7401089/)))."ДОВОЛІ БАГАТО" для таких як Ти(((https://defence-ua.com/news/turechchina_maje_2200_tankiv_i_tse_najbilshe_v_jevropi_a_v_albaniji_mozhut_buti_na_konservatsiji_kloni_t_5455-18188.html)))так скільки Україна отримала ....???Не кажучи.про те.що турки не проти поставляти рашистський газ "Турецьким потоком" до ЄС.(((А то..от як би... то нізащо б?!!!)))
показати весь коментар
11.05.2025 10:26 Відповісти
. Віслючина!!! Ми сьогодні прилетіли до Стамбулу...і я навіть не буду намагатися..тобі...віслючина писати...що..коли... скільки нам Туреччина поставила і поставляє. От комусь іншому розкажу..а тобі навіть і знати непотрібно. І твої посилання навіть не відкриваються. Туреччина має всього 280 Леопардів...(ДВІСТІ ВІСІМДЕСЯТ!!!!) І маж дуже веселого сусіда Сирію... Хто тобі віддасть Леопарди..коли їх всього 280. Знаєш..що таке касетні БП? Так от...віслючина .. тільки Туреччина при забороні передачі цих БП поставляє їх Україні. Більш НІХТО!!! Дізнайся ..віслюк... хто постачає великокаліберні кулемети для нашої бронетехніки? Знаєш... що таке Kirpi 4X4? Поцікався..скільки сотень їх передали і продовжують передавати. Також ЗУ майже 300 одиниць. А про 7.62 я вже навіть не згадую...бо ти навіть не зрозумів ..що це і як вони нам потрібні. Міліонами поставляють.. Так що ..віслючок..закрий рота... і не показуй свою безграмотність. І ми дякуємо Туреччині за її дії стосовно підтримки України..як політично..так і зброєю. А якщо ти чогось не вкурюєш..то спитай тих ..хто знає. І якби не допомога Туреччини з зерновим коридором... то ти навіть не уявляєш..скільки б згнило у нас цього продукту. Шов би ти... розумововідсталий...сам знаєш куди.
показати весь коментар
11.05.2025 22:16 Відповісти
https://www.reuters.com/world/ukraines-envoy-says-turkey-among-those-buying-grain-stolen-by-russia-2022-06-03/- це про зерно,а це із того.що Ти прочитав.але Тобі не відкривається(((Туреччина має в своєму розпорядженні майже 400 танків Leopard 1 та 316 танків Leopard 2A4.)))Може хоча б з 10 ть Україна отримала???Знаєш..що таке касетні БП? Так от...віслючина .. тільки Туреччина при забороні передачі цих БП поставляє їх Україні. Більш НІХТО!!!- це про касетні ********** "віслюячина "-https://nv.ua/ukr/world/countries/kasetni-snaryadi-nadayut-zsu-ssha-foto-harakteristiki-i-korist-dlya-zsu-novini-ukrajini-50337315.html--
показати весь коментар
12.05.2025 16:45 Відповісти
Мы не можем найти эту страницу.
Возможно, страница была перемещена или адрес был введен неправильно.
Це тобі...віслюк!! І віслюк запам*ятай... що турки мають 280 Леопардів -2 кількох модифікацій... і намагаються їх зробити шостою. Леопард-1 всього 162 одиниці...модернізованих Ізраїлем... І не з твоїх невідкриваємих джерел ця інформація...))) А ти..віслюк..запитав... Чи просила зелена мразота у турків танки? Чи може турки самі прийдуть і запропонують тобі ці танки? Я от знаю...що 7.62... про що ти взагалі не розумієш... просили і вони виконують замовлення. А то що США теж передали касетні..то це добре. То цими фактами проти мене ти хочеш принизити допомогу Туреччини? Ну не сміши мене... віслючина!!! Як би ти хоч щось бачила реально... як наприклад я сьогодні... ти б заткнуло свою брудну ротяку і просто промовчала б. І не забувай смайлики тулити... Бо сопельки у тебе течуть.... дитинко .)))
показати весь коментар
12.05.2025 17:04 Відповісти
Пошук Google- "Скільки танків на озброєнні в Туреччині" (Defense Expres)/Факт- ні в якому разі не приниження.Закінчено
показати весь коментар
12.05.2025 17:15 Відповісти
https://www.army-guide.com/rus/countrys.php?countryID=29 Австралия 103 https://www.army-guide.com/rus/countrys.php?countryID=52 Бразилия 337 https://www.army-guide.com/rus/countrys.php?countryID=5 Германия 3500 https://www.army-guide.com/rus/countrys.php?countryID=4 Греция 110 https://www.army-guide.com/rus/countrys.php?countryID=69 Дания 20 https://www.army-guide.com/rus/countrys.php?countryID=38 Канада 114

Ливан 50 Норвегия 84 Турция 162 Эквадор 30 Коли навчишся дитино читати ... то звертай увагу на написане...в своєму розпорядженні майже !!!!! 400 танків Leopard 1 .. )))) Коли будеш у Харкові... то на складах завода ім. Малишева стоїть під небом біля 500 машин... ЗАРАЗ!!! На базі зберігання бронетехніки біля ( не для твого розуму місце) стоїть ще біля півтисячі... По маленьким базам ще кілька сотень... А твій Defense Expres ще в 2013 році писав...що всього 1100 .....)))) Поставлю смайлик... Підтримаю дитину..))) Так от ХЛОПЧИКУ... На ходу у турків ті..162...які модернізовані... Як і у нас.. було на 2022 біля 800 штук на ходу... а зараз з постачанням більше тисячі. То тільки наші ідіоти продавали до 2014 робочі машини... І Леопард-1 нам почали давати тільки списані...І ЯКІ ВІДПРАВИЛИ НА МОДЕРНІЗАЦІЮ... за рахунок ЄС. То може візьмеш і продаси наші..чи модернізуєш ті...що під небом? Отак і турки... Не віддадуть на ходу...а з бази зберігання ти сам нічого не візьмеш. Німці не дуже поспішають віддавати. Дали кілька десятків... А турки самі намагалися купити другі Леопарди ...а їм не дали. Як і з Ф-16... Самі без дозволу США їх модернізують. Але ти..коли навчишся думати....читаючи... то може з тебе і буде толк. А зарах..Дійсно... ЗАКІНЧЕНО!!
показати весь коментар
12.05.2025 17:40 Відповісти
Якщо Туреччина по повній впишеться за Крим то це тільки нам на руку. Турки завжди підтримували кримських татар і жадали їхньої автономії