Окупанти атакували FPV-дроном енергетичну інфраструктуру на Сумщині: знеструмлені понад 20 тис. споживачів

Удень 9 червня російські війська вдарили FPV-дроном по об'єкту енергетичної інфраструктури у Глухівській громаді Сумської області.
Про це повідомив голова Сумської ОВА Олег Григоров, інформує Цензор.НЕТ.
Зазначається, що внаслідок удару знеструмлені понад 20 тисяч абонентів у чотирьох громадах на Шосткинщині.
"Об'єкти критичної інфраструктури перейшли на альтернативні джерела живлення. Тривають відновлювальні роботи", - додав він.