США мають "тотальний контроль" над повітряним простором Ірану, - Трамп
Американський президент Дональд Трамп заявив, що Сполучені Штати зараз нібито "повністю контролюють" небо над Іраном.
Як інформує Цензор.НЕТ, про це написав Трамп у мережі Truth Social.
"Тепер ми маємо повний і тотальний контроль над повітряним простором Ірану. В Ірану були хороші радари та інше оборонне обладнання, і його було багато, але це не порівнюється з американськими "штучками", розробленими, сконструйованими та виготовленими в Америці", - зазначив він.
Трамп також додав: "Ніхто не робить це краще за стару добру Америку".

Мы пахали. Я и трактор ©