9495 відвідувачів онлайн

США мають "тотальний контроль" над повітряним простором Ірану, - Трамп

Американський президент Дональд Трамп заявив, що Сполучені Штати зараз нібито "повністю контролюють" небо над Іраном. 

Як інформує Цензор.НЕТ, про це написав Трамп у мережі Truth Social.

"Тепер ми маємо повний і тотальний контроль над повітряним простором Ірану. В Ірану були хороші радари та інше оборонне обладнання, і його було багато, але це не порівнюється з американськими "штучками", розробленими, сконструйованими та виготовленими в Америці", - зазначив він.

Трамп також додав: "Ніхто не робить це краще за стару добру Америку".

Трамп: США контролюють повністю небо над Іраном

Топ коментарі
+40
Израиль все сделал,а США имеют контроль?Самовлюбленное трепло...
показати весь коментар
17.06.2025 19:34 Відповісти
+38
Вообще-то это Израиль имеет Мастер примазаться "все благодаря мне любимому".
показати весь коментар
17.06.2025 19:33 Відповісти
+20
Він асимільований кацап.
Мы пахали. Я и трактор ©
показати весь коментар
17.06.2025 19:39 Відповісти

Завантаження...