8359 відвідувачів онлайн

Зеленський - кращий президент в історії. Йому треба на другий строк, - Єрмак

Єрмак про другий строк президентства Зеленського

Глава Офісу Президента Андрій Єрмак вважає, що Володимир Зеленський має балотуватися на другий строк, щойно буде можливість провести вибори.

Про це він заявив в інтерв'ю The Times, передає Цензор.НЕТ.

Він назвав Зеленського "демократом" та пообіцяв, що вибори в Україні відбудуться щойно "з'явиться можливість" і "буде скасовано воєнний стан".

Глава Офісу Президента вважає, що Зеленський має знову балотуватися на посаду президента.

"Я вважаю, що він має балотуватися, бо це найкращий президент, якого моя країна бачила за роки своєї незалежності", - сказав він.

Топ коментарі
+102
Я чуть невсліп коли прочитав!
показати весь коментар
23.06.2025 16:24 Відповісти
+65
В мене взагалі мову відібрало. І знаєте, що жахливо? Що якщо гундосий клоп балотуватиметься (а воно готує вже вибори!), то отримає 146%, як *****, а Захід буде сцикливо мовчати про фальсіфікації, бо Гундос їх шантажуватиме розворотом до Московії.
показати весь коментар
23.06.2025 16:31 Відповісти
+58
Ці тварюки вже відкрито знущаються з покірного стада. Просто вже сцють відкрито в очі. Не того на Майдані гнали, треба було гундосого клопа, який ногами по московських саунах дригав, гнати з України!
показати весь коментар
23.06.2025 16:26 Відповісти

Завантаження...