10113 відвідувачів онлайн

США відновили поставки артснарядів та ракет GMLRS Україні після перерви, - Reuters

Сполучені Штати відновили поставки деякого озброєння Україні

США відновили постачання Україні 155-мм снарядів і високоточних ракет GMLRS.

Про це з посиланням на власні джерела пише Reuters, передає Цензор.НЕТ.

Видання пише, США відновили постачання артилерійських 155-мм снарядів і високоточних ракет GMLRS через кілька днів після того, як адміністрація американського президента Дональда Трампа зупинила поставки деяких критично важливих видів озброєння до Києва.

"Чиновники (США – Ред.), які говорили на умовах анонімності, заявили, що Україні зараз постачаються 155-міліметрові артилерійські снаряди та ракети GMLRS", - йдеться в повідомленні.

Топ коментарі
+8
З твітора - чим можна замінити нецензурні вирази:

- Надійний як американська допомога

- Послідовний як американська адміністрація

- Розумний як американський президент
показати весь коментар
10.07.2025 03:52 Відповісти
+4
гегсет і габард таки умовили трампа відновити постачання.
показати весь коментар
10.07.2025 02:01 Відповісти
+4
стріляли по Луцьку вчора. новина про відновлення постачань зброї від сьогодні. а цю зброю потрібно до України ще підвезти, тобто має пройти ще якийсь час, щоб тобою вище написане теоретично хоча би можна було би сприйняти за версію. тож не нагнітай тут. ти краще повертайся з Канади країну захищати.
показати весь коментар
10.07.2025 02:39 Відповісти

Завантаження...