7718 відвідувачів онлайн

Росіяни несуть частину відповідальності за війну в Україні, - Сибіга

Сибіга про злочини росіян та їхню відповідальність

Звичайні росіяни несуть частину відповідальності за страждання і злочини, причиною яких стала розв'язана Росією війна.

Як інформує Цензор.НЕТ із посиланням на Delfi, про це глава МЗС Андрій Сибіга заявив в інтерв'ю Yle.

Він зазначив,  що  відповідальність лежить і на тих, хто мовчить або закриває очі на злочини.

"Ненормально, що людина, яка радіє російському терору і вбивствам українців, може вільно пересуватися Європою", - зазначив Сибіга.

Крім того, він наголосив,  що вважає президента Володимира Путіна наймасовішим вбивцею росіян. Він нагадує, що на війні в Україні загинуло або було поранено вже понад мільйон російських громадян.

 Нагадаємо, міністр закордонних справ України Андрій Сибіга заявив, що Росія, яка грубо порушила всі десять базових принципів Гельсінської декларації, не має морального чи юридичного права залишатися в складі ОБСЄ.

Топ коментарі
+29
Какую там часть, они несут ВСЮ вину, целиком и полностью, не понимать этого полный кретинизм.
показати весь коментар
02.08.2025 13:42 Відповісти
+29
Путіна породили 140 мільйонів кацапів. Без їхньої підтримки він ніхто. Пусте місце.
показати весь коментар
02.08.2025 13:48 Відповісти
+27
Там вся страна - коллективное *****. Отбросы цивилизации, собранные на одной территории. ***** лишь выражает их мечты и устремления.
показати весь коментар
02.08.2025 13:47 Відповісти

Завантаження...