8321 відвідувач онлайн

РФ боїться повноцінної гонки озброєнь із Заходом, бо знає, що програє, - розвідка Естонії

Армія РФ

Перспектива повноцінної гонки озброєння із Заходом викликає в Росії занепокоєння, адже її військовий потенціал вже досяг свого максимуму.

Як повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на "Європейську правду", про це заявив керівник служби зовнішньої розвідки Естонії Каупо Розін під час Ялтинської Європейської Стратегії.

"Російський військовий потенціал вже досяг свого максимуму, а подальше збільшення військового виробництва буде для них дуже непростим завданням. Саме тому, якщо Європа діятиме правильно, ми зможемо їх наздогнати доволі швидко", - сказав він.

З словами Розіна, перспектива повноцінної гонки озброєння із Заходом "викликає в Росії занепокоєння, адже вони чудово знають, що програють у ній".

"Саме тому вони (росіяни) розвивають інформаційні операції, розповідають про Європу, яка нібито розпалює війну, намагаються вплинути на європейців, щоб вони виступали проти переозброєння...

Саме тому нам буде непросто зберегти існуючи підтримку програм переозброєння", - додав керівник зовнішньої розвідки Естонії.

Топ коментарі
+3
Ми надеремо їм дупи, вони не такі сильні, як заявляють про себе, - Кіт Келлог про російську армію

Сказавши це, він порадив путіну перестати бряцати ядеркою.

Також генерал заявив, що якби Китай перестав підтримувати рф в її агресії, то війна вже завтра б закінчилась.
показати весь коментар
13.09.2025 21:08 Відповісти
+2
4 дрона из 19? програэ? ахахахха
показати весь коментар
13.09.2025 21:01 Відповісти
+2
Країна з 1,2% світового ВВП не може конкурувати з рештою світу ні в чому. Це голодранці для яких єдиний спосіб заробітку смоктати вуглеводні з дірок в землі. Все більш менш пристойне в ********** створено чужим розумом і чужими руками. Єдине що поки що їх рятує від негайного розгрому це ЯО.
показати весь коментар
13.09.2025 21:07 Відповісти

Завантаження...