Російським пропагандистам заборонили писати про перебої з водою на ТОТ Донеччини, - "Жовта стрічка"

В окупаційній адміністрації так званої "днр" обговорюють запровадження кримінальної відповідальності для місцевих медіа за публікації про відсутність води.
Про це пише рух "Жовта стрічка", передає Цензор.НЕТ.
"У цей понеділок у приміщенні адміністрації відбувся "круглий стіл" із представниками підконтрольних медіа, де їм озвучили вимогу уникати тем щодо перебоїв з водопостачанням. Також обговорювалася необхідність попередження адміністраторів місцевих Telegram-каналів, щоб ті не публікували інформацію на кшталт "у такій-то локації немає води", бо це "розшатує лодку", - йдеться в повідомленні.
Журналістам погрожували стандартними російськими інструментами:звинувачення у екстремізмі або дискредитації.
Топ коментарі
+13 Volodymyr Kobylianskyi #574325
показати весь коментар
15.09.2025 01:26 Відповісти Посилання +8 Kkk Sss #553116
показати весь коментар
15.09.2025 05:31 Відповісти Посилання +6 Сергей Решетников #601595
показати весь коментар
15.09.2025 07:33 Відповісти Посилання