12117 відвідувачів онлайн
3 728 16

Російським пропагандистам заборонили писати про перебої з водою на ТОТ Донеччини, - "Жовта стрічка"

У Макіївці люди набирають воду з калюж

В окупаційній адміністрації так званої "днр" обговорюють запровадження кримінальної відповідальності для місцевих медіа за публікації про відсутність води.

Про це пише рух "Жовта стрічка", передає Цензор.НЕТ.

"У цей понеділок у приміщенні адміністрації відбувся "круглий стіл" із представниками підконтрольних медіа, де їм озвучили вимогу уникати тем щодо перебоїв з водопостачанням. Також обговорювалася необхідність попередження адміністраторів місцевих Telegram-каналів, щоб ті не публікували інформацію на кшталт "у такій-то локації немає води", бо це "розшатує лодку", - йдеться в повідомленні.

Журналістам погрожували стандартними російськими інструментами:звинувачення у екстремізмі або дискредитації.

Топ коментарі
+13
"у такій-то локації немає води", бо це "розшатує лодку" Джерело: https://censor.net/ua/n3574062 Прикольно - води нема, а лодка розшатується!
показати весь коментар
15.09.2025 01:26 Відповісти
+8
Це полумiри. Треба, в загалi, заборонити це слово "вода".
показати весь коментар
15.09.2025 05:31 Відповісти
+6
Скоро в Донецке слово "вода",будет синонімом "Слава Украине".
показати весь коментар
15.09.2025 07:33 Відповісти

Завантаження...