7706 відвідувачів онлайн

В уряді Британії підтримують відставку Стармера, - ЗМІ

Стармер може піти у відставку

Міністерка закордонних справ Великої Британії Іветт Купер приватно закликала прем'єр-міністра Кіра Стармера піти у відставку.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ з посиланням на Sky News.

Сигнали з уряду та приватні розмови

За даними журналістів, Купер передала це повідомлення Стармеру під час особистого спілкування минулими вихідними.

Вона вважається однією з найвпливовіших міністрів уряду, тому її позиція привернула особливу увагу.

Наразі Кір Стармер перебуває поза межами Даунінг-стріт. Разом із родиною він зупинився у заміській резиденції Чекерс.

Міністр бізнесу та торгівлі Великої Британії Пітер Кайл також прокоментував ситуацію та заявив, що не спілкувався зі Стармером із п’ятниці. Водночас він додав, що напередодні у них була відверта розмова про серйозні виклики, які стоять перед урядом.

Заяви Трампа та обговорення відставки

Раніше можливу відставку Стармера прокоментував президент США Дональд Трамп.

За його словами, прем’єр Британії "провалився" у двох ключових напрямках — імміграції та енергетиці.

"Кір Стармер піде у відставку з посади прем’єр-міністра Великої Британії. Він серйозно провалився у двох дуже важливих напрямах — імміграції та енергетиці. Бажаю йому всього найкращого!" - написав Трамп.

  • До слова, найбільш імовірним наступником Стармера вважається Енді Бернем - мер Великого Манчестера і представник помірного соціал-демократичного крила лейбористів. Британські ЗМІ повідомляють, що він має широку підтримку всередині партії і розглядається багатьма депутатами як головний кандидат на посаду прем'єр-міністра у разі відставки Стармера.

Топ коментарі
+6
.......уже якого знімають і НЕ ХОЧУТЬ БАЧИТИ головну проблему - мігранти!

- зарізали поляка поліція відпустила того хто його зарізав і не надала допомогу поляку
- банда пакистанців 20 років гвалтувала дітей
- пакистанець масово зарізав дітей в балетній школі

і тд. ОСЬ ПРИЧИНА....АЛЕ НІ - всі уряди "за" мігрантів і проти корінного населення
показати весь коментар
22.06.2026 02:06 Відповісти
+5
- дівчину підлітка почав різати афганець посеред лондона і ледве не зарізав
- кілька трупів дівчаток бо АЛЛАХ ПРОТИ БАЛЕТУ
- убивства українців в тому числі

ДЕ ТУТ ДОБРЕ ДЛЯ НАС?

І на рахунок Трампа, Навроцького, Мадяра - вони не "праві" вони популісти. Траму якщо дати нормально бабла то він і комуністом себе обявить і канібалом
показати весь коментар
22.06.2026 03:01 Відповісти
+5
Нам мало не Навроцького, Мадяра, чи Трампа, а досвiдчених дипломатiв замiсть криворагульних.

В свiтi немае друзiв, е лише ситуативнi союзники, i задача дипломатii - нагрiсти таких союзникiв якомога бiльше на якогомога найдовше.

В свiтi нема правди, правоти, справедливостi. Е лише iнтереси краiни, i дипломат, особливо краiни що на штучному диханнi - повинен бути не за справедливiсть, а за iнтереси своеi краiни, а для цього треба думати наперед та знати як думають iншi.

Шо Мадяр, шо Навроцький, шо Трамп - можуть бути скiльки завгодно мерзотники, але якщо вiд них залежить життя краiни у прямому сенсi слова - з ними доведеться шукати спiльну мову, подобаеться це чи нi.

Тому якщо зелень в черговий раз не набикуе - то все буде добре.
показати весь коментар
22.06.2026 05:03 Відповісти

Завантаження...