Авдіївка поки що залишається без електропостачання, знову почалися обстріли, - Нацполіція
В Авдіївці Донецької області станом на 19:00 середи, 1 лютого, знову почалися обстріли з боку російсько-терористичних військ.
Як передає Цензор.НЕТ, про це повідомляє Департамент комунікації ГУ Нацполіції в Донецькій області.За інформацією відомства, станом на 19:00 в поліцію надійшло 16 повідомлень, з них 9 - стосувалися наслідків обстрілів. Багато дзвінків було інформативного характеру, частина стосувалася надання гуманітарної допомоги. Всі факти зареєстровані, за ними проводяться необхідні заходи.
"Місто поки що залишається без електроживлення. Знову почалися обстріли", - сказано в повідомленні.
Нагадаємо, зранку 29 січня бойовики почали активні наступальні дії в районі Авдіївської промзони.
Після двох днів загострення українські воїни змогли зайняти позиції бойовиків і поліпшити своє тактичне положення на цій ділянці лінії зіткнення. Також повідомлялося і про втрати серед українських вояків.
30 січня внаслідок обстрілів бойовиків Авдіївка залишилася без електрики, води і тепла.
Увечері 30 січня в Авдіївці було оголошено надзвичайний стан.
За даними прес-центру штабу АТО, зараз бойовики не припиняють штурмових дій у районі Авдіївки.
У місті створено оперативний штаб для допомоги населенню.
Джерело: /n425928
За даними Нацполіції, станом на ранок 1 лютого 6 мирних жителів поранені, 26 будинків пошкоджено в Авдіївці внаслідок обстрілів бойовиками міста з 29 січня.
Після обіду 1 лютого Донецька ВЦА повідомила про встановлення в Авдіївці режиму тиші до 17:00. Однак близько 15:30 бойовики порушили режим тиші та обстріляли ремонтну бригаду.Джерело: https://censor.net/ua/n425986
никогда не станет европейской и демократической. Как бы ни прикрывалась
Московия флером европеизма, она всегда будет нести в себе зло тирании и
агрессии, дикую гикающую степь. Пессимисты утверждают, что не переделать и
большинство московитов. Массовый психотип сформирован, он необыкновенно
устойчив. Народ опять хочет любить Сталина-Путина и праздновать 9 мая. А,
значит, он снова готов быть рабочей скотиной и пушечным мясом. После всего, что
было в ХХ веке пора трезво взглянуть на Россию-Московию и кацапов, которые
изначально были жертвами царской и советской России, а потом стали
соучастниками ее кровавой фантасмагории. Соучастниками безвременья. Вопрос в
том, достаточно ли сейчас среди московитов тех, кто смертельно устал от России,
кому на ее месте необходима другая страна или даже несколько стран -
демократических и современных? Пока видно, что кацапы в большинстве своем
остаются коллективным имперско-большевистским хамом. Этим ублюдкам Сталина не
хватает, без него их жизнь ущербна, неполна. Они знают: только новый Сталин
соберет их невнятное, распадающееся существование, свяжет его стратами смыслов
и стимулов. Они не могут жить и работать без утопических бредней мирового
заговора и кнута. Им как воздух нужна гордость за великое государство и
мессианская кичливость, вкупе с подлым страхом перед начальством любого уровня.
Рабы хрен знает в каком поколении, они тоскуют по настоящему хозяину. Быдло не
перевоспитать. Дураков история не учит..
Когда я вижу споры, плохо или хорошо прекрывать ж/д сообщение с "лднр", впоминается почему-то это замечательное фото, 30.03.2014, Донецк